Michelle Obama cztery dni temu wyglądała tak. Dziś ma nową fryzurę, którą zszokowała internautów

Michellle Obama wywołała lawinę spekulacji po tym jak zupełnie odmieniona pojawiła się w programie telewizyjnym. Internet zawrzał: nowa fryzura, czy tylko złe oświetlenie w studiu?
Fryzura Michelle Obamy zszokowała internautów Amerykańska pierwsza dama związała włosy w kucyk. Mała zmiana, mocny efekt Michella Obama od lat stawia na podobne uczesanie urozmaicając je od czasu do czasu grzywką lub drobnymi modyfikacjami długości. Żona amerykańskiego prezydenta pojawiła się w środę w popularnym teleturnieju "Jeopardy". W programie wyemitowano materiał, w którym Obama opowiada o zdrowej żywności w ramach promowanej przez siebie akcji zwalczania otyłości u dzieci. Tuż po zakończeniu show wszyscy mówili jednak tylko o jednym - co stało się z jej włosami? Gdzie się podziały jej włosy? Kiedy Pierwsza Dama pojawiła się w "Jeopardy" można było odnieść wrażenie, że ogoliła się na łyso - skomentował portal Dailymail.co.uk. Czy jest łysa?. Występ Michelle Obamy w "Jeopardy" pozostawił internet w pytaniach - napisał portal Fox13now.com. Wkrótce potem zaczęły się pojawiać głosy rozsądku. Okazało się, że pierwsza dama związała włosy w kucyk, co w połączeniu z ostrym oświetleniem w studiu telewizyjnym dało bardzo niekorzystny efekt. No cóż, zagadka rozwiązana.

Michella Obama od lat stawia na podobne uczesanie urozmaicając je od czasu do czasu grzywką czy drobnymi modyfikacjami długości. Pierwsza Dama pojawiła się wczoraj w popularnym teleturnieju "Jeopardy". W show wyemitowano materiał, w którym Obama opowiada o zdrowej żywności w ramach promowanej przez siebie akcji zwalczania otyłości u dzieci. Po programie wszyscy mówili jednak tylko o jednym: co się stało z jej włosami?

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Gdzie się podziały jej włosy? Kiedy Pierwsza Dama pojawiła się w "Jeopardy" można było odnieść wrażenie, że ogoliła się na łyso - skomentował portal Dailymail.co.uk.
"Czy jest łysa?" - występ Michelle Obamy w "Jeopardy" pozostawił internet w pytaniach - napisał portal Fox13now.com.

Faktycznie, kontrowersyjna fryzura wywołała niemałą histerię w mediach społecznościowych.

Michella Obama pojawiła się w "Jeopardy", ale jej włosy chyba nie przyszły?
Zastanawiam się, dlaczego Michelle Obama zgoliła włosy.
Dlaczego Michelle Obama wygląda jak łysa w "Joepardy"? Kiedy to się stało? - pisali Internauci.

Internauci komentują fryzurę Obamy Twitter.com

Wkrótce potem zaczęły się pojawiać głosy rozsądku wskazujące, że cała afera jest o to, że Pierwsza Dama związała włosy w kucyk, co w połączeniu z ostrym oświetleniem studia telewizyjnego spowodowało niekorzystny efekt.

OMG. Michelle Obama miała włosy związane tak mocno, że na początku myślałem, że je zgoliła.
Przez to niefortunne umiejscowienie kucyka, Pierwsza Dama wyglądała jakby była łysa.

Internauci o fryzurze Obamy Twitter.com

Zagadka rozwiązana. Dla porównania. Tak Obama wyglądała cztery dni temu podczas podróży do Kambodży.

Michelle Obama

Athit Perawongmetha / REUTERS / REUTERS

em

POLUB NAS