'Milan to Shakira, Sasha to Gerard' - stwierdzili internauci. Dlaczego? Wystarczy zobaczyć, co piosenkarka opublikowała

Shakira na swoim Facebooku pokazała właśnie nowe zdjęcie młodszego syna. To nie wszystko! Zestawiła je ze zdjęciem Gerarda Pique z czasu, kiedy był niemowlakiem. Efekt? Zobaczcie sami.
Milan to Shakira, Sasha to Gerard Shakira na swoim Facebooku pokazała właśnie nowe zdjęcie młodszego syna. To nie wszystko! Zestawiła je ze zdjęciem Gerarda Pique z czasu, kiedy był niemowlakiem. Efekt? Zobaczcie sami. "Ma stopy ojca" - tak pierwszy wpis po narodzinach swojego dziecka zatytułowała Shakira i pokazała wówczas stópki kilkudniowego Sashy. Teraz piosenkarka przekonuje, że nie tylko je po sławnym tacie odziedziczył ich synek. Kolumbijka na swoim Facebooku zestawiła zdjęcie Sashy ze zdjęciem Gerarda Pique w wieku niemowlęcym. Co z tego wyszło? Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczyliśmy. Jaki ojciec, taki syn - podpisała zdjęcia Shakira. Internauci zakochali się w fotografiach udostępnionych przez artystkę. Milan to Shakira, Sasha to Gerard - pisano. Piękne! - zachwycano się na FB. Sasha jest drugim synem pary, urodził się 29 stycznia 2015 roku. Pierwszy syn, Milan, przyszedł na świat 22 stycznia 2013 roku.

"Ma stopy ojca" - tak pierwszy wpis po narodzinach swojego dziecka zatytułowała Shakira i pokazała wówczas stópki kilkudniowego Sashy. Teraz piosenkarka przekonuje, że nie tylko je po sławnym tacie odziedziczył ich synek. Kolumbijka na swoim Facebooku zestawiła zdjęcie Sashy ze zdjęciem Gerarda Pique w wieku niemowlęcym. Co z tego wyszło? Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczyliśmy.

Gerard Pique, Sasha PiqueScreen z Facebook.com/shakira

Jaki ojciec, taki syn - podpisała zdjęcia Shakira.

Internauci zakochali się w fotografiach udostępnionych przez artystkę.

Milan to Shakira, Sasha to Gerard - pisano.
Piękne! - zachwycano się na FB.

Sasha jest drugim synem pary, urodził się 29 stycznia 2015 roku. Pierwszy syn, Milan, przyszedł na świat 22 stycznia 2013 roku.

karo

POLUB NAS

Więcej o: