Jessica Simpson była pijana? Media komentują jej "dziwny" wywiad: Chwiała się, mamrotała. Fani bronią: Ma dwoje dzieci, to zmęczenie

Problemy z wysłowieniem się, gubienie wątku, chaotyczne gesty. Media i fani za oceanem zastanawiają się, czy Jessica Simpson udzieliła wywiadu pod wpływem alkoholu?

Jessica Simpson była jedną z gwiazd imprezy Teen Vougue Fashion University. Na czerwonym dywanie udzieliła wywiadu telewizji "E!". Gwiazda opowiadała o rodzinie, planach nagrania nowej płyty i innych projektach, w które planuje się w najbliższej przyszłości zaangażować. Na słowach piosenkarki trudno było się jednak skupić, a jeszcze większe problemy z koncentracją miała Simpson. Niektórzy wprost stwierdzają: gwiazda była pijana.

Jessica Simpson najwyraźniej zaczęła imprezę trochę za wcześnie. Gwiazda wyglądała bardzo niestabilnie, jakby miała się zaraz przewrócić. Było dużo chwiania się, dziwnych min, mamrotania pod nosem i to charakterystyczne "skupione" spojrzenie osoby, która stara się udawać trzeźwą, gdy jest bardzo bardzo pijana - skomentował portal Sheknows.com.

Komentujący wideo w serwisie Youtube.com również twierdzą, że z wokalistką ewidentnie jest coś nie tak. Inni winę za rozkojarzenie zrzucają na niewyspanie i trudy opieki nad małymi dziećmi. Pojawiły się też opinie, że Jessica jest po prostu taką "paplającą słodką idiotką" i nie ma w tym wywiadzie nic nadzwyczajnego.

Czy była pijana? Zdenerwowana? Coś ewidentnie było z nią nie tak podczas tego wywiadu.
Jest pijana. Każdy kto chociaż raz w życiu był pijany, od razu to rozpozna.
Wydaje mi się, że to efekt wymieszania wódki z tabletkami na odchudzanie.
Ja tak wyglądam kiedy jestem zmęczona.
Biedna. Pewnie po prostu nie dosypia przy tych wszystkich obowiązkach. Do tego musi się opiekować dwojgiem małych dzieci.
Jak dla mnie wypowiada się "słodko-idiotkowato" jak zawsze. Kocham ją! Może po prostu jest trochę zmęczona.

A jak Wy sądzicie? Zmęczenie czy alkohol?

em

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Jessica Simpson była pijana? Media komentują jej "dziwny" wywiad: Chwiała się, mamrotała. Fani bronią: Ma dwoje dzieci, to zmęczenie
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 5 razy 3

    Jeśli wypiła pół litra jakiegoś burbona to nie mogła być pijana:D

  • szary212

    0

    to od picia rosną takie uszy - te na głowie, of kors

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX