Przytyk? To mało powiedziane. Olejnik Kuźniarowi wbiła szpilę. "Ładnie to tak wyśmiewać kolegę z pracy?"

"Założyłam kilka razy, chyba czas ją oddać do sklepu" - Monika Olejnik z humorem punktuje oszczędne podróże Jarosława Kuźniara. A co we wpisie zobaczyli internauci? Nie tylko sarkazm.
Olejnik wbija szpilę Kuźniarowi "Ładnie to tak wyśmiewać kolegę z pracy?" "Założyłam kilka razy, chyba czas ją oddać do sklepu" - Monika Olejnik z humorem punktuje oszczędne podróże Jarosława Kuźniara. A co we wpisie zobaczyli internauci? Nie tylko sarkazm. "Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało" - tę wypowiedź dla "Grazii" Jarosława Kuźniara wyśmiał w piątek cały internet. Nieobojętni wobec niej zostali także koledzy ze stacji. A przynajmniej Monika Olejnik. Jej najnowszy wpis raczej nie pozostawia złudzeń, do kogo jest skierowany: "Mam fajną kurtkę. Założyłam kilka razy, chyba czas ją oddać do sklepu" - napisała Olejnik. "Kuźniar z paragonem spokojnie poleci do sklepu, on ma wprawę w tym!", "Ładnie to tak wyśmiewać kolegę z pracy?", "Sarkazm zawsze polubię" - pisano pod zdjęciem. Co ciekawe, sądząc z komentarzy, wydaje się, że nie wszyscy użytkownicy Facebooka zrozumieli aluzję dziennikarki: "Poza gimbusiary... I te ciemne okulary. A cebula w kieszeni", "Do sklepu dobre sobie, (biednych jest mnóstwo i czekają na pomoc)ale bogaty niema zwyczaju dzielić się", "Oddać tak, ale po noszeniu nie do sklepu". Najbardziej doceniony przez Facebookowiczów komentarz dotyczył jednak jeszcze innego aspektu - wyglądu Olejnik. Co nieco zaskakujące, wydaje się, że uroda kurtki stała się najbardziej frapującym elementem całej dyskusji: "Jak Lamia z Seksmisji" - czytamy najbardziej "lajkowany" komentarz. "Na niedzielną sumę, a potem na disco - w straży pożarnej", "Na Marsie sklepy czynne od 13". Jedno zdjęcie, a tyle skojarzeń. Pozostańmy jednak przy tym związanym z Jarosławem Kuźniarem. Zwłaszcza, że jego zachowanie komentują inne znane osoby. "I za takie zachowanie jest mi WSTYD. Wstyd podwójnie. bo Wolmart to jeden z najtańszych marketów w USA. Dopóki, dopóty nie przestaniemy być cwaniakami, to zawsze będziemy polaczkami. Dwa dni temu, jadąc samochodem, widziałam jak gość, który jechał dwa auta przede mną, otworzył okno i wyrzucił pieluchę na trawnik. Szlag mnie trafił i gdybym nie była w tym czasie kierowcą, to moja reakcja byłaby bardziej interaktywna. Piszę o tym, bo zachowanie dziennikarza stawiam w tym samym rzędzie co gościa z zasraną pieluchą" - napisała na Facebooku Dorota Wróblewska. Swoją opinię dorzuciła również Karolina Korwin Piotrowska: "#?wszoku? trudno nie być w sumie w szoku. prawa konsumenckie to jedna rzecz, ale ich wykorzystywanie w taki sposób... jeśliby mieszkał w przyczepie i nie miał na chleb i mleko dla dziecka - Ok, jest biedny, musi kombinować, ale... nie jest biedny" - skomentowała.

"Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało" - tę wypowiedź dla "Grazii"Jarosława Kuźniara wyśmiał w piątek cały internet. Nieobojętni wobec niej zostali także koledzy ze stacji. A przynajmniej Monika Olejnik. Jej najnowszy wpis raczej nie pozostawia złudzeń, do kogo jest skierowany.

Monika OlejnikScreen z Facebook.com//Monika-Olejnik

Kuźniar z paragonem spokojnie poleci do sklepu, on ma wprawę w tym! - pisano pod zdjęciem.
Ładnie to tak wyśmiewać kolegę z pracy? - skomentował inny internauta.
Sarkazm zawsze polubię.

Co ciekawe, sądząc z komentarzy, wydaje się, że nie wszyscy użytkownicy Facebooka zrozumieli aluzję dziennikarki.

Poza gimbusiary... I te ciemne okulary. A cebula w kieszeni..
Do sklepu dobre sobie, (biednych jest mnóstwo i czekają na pomoc)ale bogaty niema zwyczaju dzielić się.
Oddać tak, ale po noszeniu nie do sklepu.

Internautka o Monice OlejnikScreen z Facebook.com/Monika-Olejnik

Najbardziej doceniony przez Facebookowiczów komentarz dotyczył jednak jeszcze innego aspektu - wyglądu Olejnik. Co nieco zaskakujące, wydaje się, że uroda kurtki stała się najbardziej frapującym elementem całej dyskusji.

Jak Lamia z Seksmisji - czytamy najbardziej "lajkowany" komentarz.
Na niedzielną sumę, a potem na disco - w straży pożarnej.
Na Marsie sklepy czynne od 13.

Jedno zdjęcie, a tyle skojarzeń.Pozostańmy jednak przy tym związanym z Jarosławem Kuźniarem. Zwłaszcza, że jego zachowanie komentują inne znane osoby.

I za takie zachowanie jest mi WSTYD. Wstyd podwójnie. bo Wolmart to jeden z najtańszych marketów w USA.
Dopóki, dopóty nie przestaniemy być cwaniakami, to zawsze będziemy polaczkami.
Dwa dni temu, jadąc samochodem, widziałam jak gość, który jechał dwa auta przede mną, otworzył okno i wyrzucił pieluchę na trawnik.
Szlag mnie trafił i gdybym nie była w tym czasie kierowcą, to moja reakcja byłaby bardziej interaktywna.
Piszę o tym, bo zachowanie dziennikarza stawiam w tym samym rzędzie co gościa z zasraną pieluchą - napisała na Facebooku Dorota Wróblewska.

Swoją opinię dorzuciła również Karolina Korwin Piotrowska:

#?wszoku? trudno nie być w sumie w szoku. prawa konsumenckie to jedna rzecz, ale ich wykorzystywanie w taki sposób... jeśliby mieszkał w przyczepie i nie miał na chleb i mleko dla dziecka - Ok, jest biedny, musi kombinować, ale... nie jest biedny - skomentowała.

karo

Więcej o:
Komentarze (16)
Przytyk? To mało powiedziane. Olejnik Kuźniarowi wbiła szpilę. "Ładnie to tak wyśmiewać kolegę z pracy?"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 192 razy 172

  Olejnik nabijająca się z wieśniactwa Kuźniara - bezcenne.

 • kretu23

  Oceniono 63 razy 63

  Dlaczego piszecie że to oszczędne podróże Jarosława,kiedy to jest zwykłe złodziejstwo!!

 • coola

  Oceniono 91 razy 53

  "Biednych jest mnóstwo i czekają na pomoc"... Czy nawet pod jakimś zdjęciem zrobionym dla żartów muszą podpisywac się ludzie, którzy ewidentnie mają problemy, że im w życiu nie wyszło?

 • my_kroolik

  Oceniono 40 razy 38

  Kuźniar wykazał się wyjątkowym wręcz buractwem. Potem się wszyscy dziwią, że prawo np. podatkowe tworzy się w Polsce pod oszustów. Jak tu inaczej postępować, jeśli znany dziennikarz oszukuje w żywe oczy i jeszcze się tych chwali. Walmart dał się oszukać Kuźniarowi, bo w USA się nie kłamie. To jest społeczny stygmat, a nie dowód zaradności, jak w naszym pięknym kraju. Dlatego jak powiedział, że mu nie pasuje, to uwierzyli. Tam się ludziom wierzy, ale oni nie odpłacają się łgarstwem. Wstyd!

 • gr_ub_y

  Oceniono 80 razy 36

  Oboje (Olejnik i Kuźniar) są siebie warci. Ani jedno nie jest o centymetr lepsze od drugiego.

 • patatajmiauhau

  Oceniono 26 razy 22

  Dobrze tak czasem zrobić sobie zdjęcie pod światło.

 • kotka88

  Oceniono 22 razy 20

  Gościa najwyższy czas zwolnić i tyle w temacie

 • 24alert

  Oceniono 35 razy 17

  kim jest en kuźniar? takim nowobogackim wieśniakiem głosującym na PO, widownia TVNu taka jest

 • brutal_cyrkiel

  Oceniono 29 razy 15

  Z tyłu liceum, z przodu muzeum.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX