Russell Crowe łamał kobiece serca, a niedługo będą to robić jego synowie. Rzadko pokazuje się z nimi publicznie. A szkoda! Wyrastają na przystojniaków

Synowie Russella Crowe'a i Danielle Spencer przestali już być małymi słodkimi chłopcami i powoli przeistaczają się w młodych przystojniaków. Charles ma 11 lat, a Tennyson 9. I stają cię coraz bardziej podobni do ojca.

Tennyson i Charles są synami Russela Crowe'a i Danielle Spencer. Para rozstała się w 2012 roku po 9 latach małżeństwa, choć nadal są blisko siebie i w dobrych stosunkach. Chłopcy są nie tylko coraz bardziej podobni do ojca, ale też opanowali podstawowe reguły rządzące show-biznesem. Zwłaszcza młodszy, Tennyson, doskonale wie, jak się zachować, gdy w pobliżu pojawią się paparazzi. Czy to lotnisko, czy zwykły spacer ulicą, potrafi się tak ustawić, że możemy tylko pomarzyć o zobaczeniu jego twarzy. Jednak nawet on niekiedy traci czujność i stąd wiemy, że już za kilka lat będzie siał niebywałe spustoszenie w sercach nastolatek.

 

<< RUSSELL CROWE I JEGO MALI PRZYSTOJNIACY >>

 

Russell Crowe nie tylko gra, ale ostatnio próbuje swoich sił w reżyserii. Jego najnowsze reżyserskie dokonanie to film "Źródło nadziei". Jego bohaterem jest ojciec, który w 1919 roku po bitwie w Gallipoli rusza odnaleźć swoich trzech zaginionych synów. Epicka opowieść jest pełna drastycznych scen. Film zobaczył już młodszy z synów gwiazdora, Tennyson. Obraz wstrząsnął chłopcem i zmienił jego nastawienie do wojska. To, co powiedział po obejrzeniu filmu, cytuje "Daily Mail".

Tato, nie chcemy już być w wojsku.

Tennyson jeszcze przed seansem był pełny entuzjazmu dla służby wojskowej.

Wartość całego trzyletniego wysiłku przy tworzeniu tego filmu, to umieszczenie tego w sercu syna - powiedział w czwartek Russel. Dodał też, że czuje wielką ulgę.

alex

Więcej o:
Komentarze (3)
Russell Crowe łamał kobiece serca, a niedługo będą to robić jego synowie. Rzadko pokazuje się z nimi publicznie. A szkoda! Wyrastają na przystojniaków
Zaloguj się
  • pandzik

    Oceniono 7 razy 7

    Opanujcie się trochę, pisanie o atrakcyjności seksualnej w kontekście 10-letnich dzieci to jest więcej niż niesmaczne. To po pierwsze.

    Po drugie, na szczęście na tych zdjęciach mało co widać.

    A po trzecie, chłopaki będą przystojne, bo mają za ojca mężczyznę, a nie metrokryptociotę. Proste.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX