Paparazzi nakryli go z inną. Schwarzenegger się tłumaczy, a potem broni go siostra. Jest coś jeszcze ciekawszego. Miley i ta dziewczyna "znają się i kumplują"

Zagraniczne media aż huczą od plotek na temat rzekomego romansu Patricka Schwarzeneggera. On zaprzecza, jakoby zdradzał ukochaną. A to nie wszystko.

Po pięciu miesiącach związek Patricka Schwarzeneggera i Miley Cyrus rozkwitł. Chodziły nawet słuchy o ślubie. kilka dni temu pojawiły się jednak zdjęcia z Meksyku, na których widać Patricka w objęciach innej. Na zdjęciach mających podważać jego wierność widać, jak imprezuje w otoczeniu znajomych, trzyma się za ręce z Natalie (bo takie imię nosi tajemnicza dziewczyna), a ona wiesza mu się na szyi. W którymś momencie 21-latek zdaje się spijać coś z ciała dziewczyny w czasie, gdy ktoś wyciska na nią sok z cytryny.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Wywołało to falę plotek o zdradzie. Chłopak tłumaczył, że osoba na zdjęciu jest jego starą przyjaciółką i dziewczyną jego dobrego kolegi. Broniła go nawet jego siostra.

O Boże, to dziewczyna jednego z moich najlepszych przyjaciół. Nie zrobiłbym niczego, skrzywdzić Miley. Dziewczyny mają kumpli, a faceci przyjaźnią się z dziewczynami - napisał na Twitterze syn aktora.
Wielu z was powtarza nienawistne słowa i potrzebuje w swoim życiu Jezusa - komentowała Katherine Schwarzenegger.

Dodatkowo okazuje się, że Miley i Natalie, doskonale się znają. Obie widziano razem jeszcze w listopadzie na meczu futbolowym drużyny uniwersytetu, na którym Patrick i Natalie studiują. Tego samego wieczoru Cyrus pierwszy raz publicznie okazywała chłopakowi czułość, zasypując go całusami.

Znają się i kumplują od ponad roku. Należą do wspólnej grupy przyjaciół. Często spędzały ze sobą czas - Uk.Eonline.com cytuje anonimowe źródło z otoczenia dziewczyn.

Sama Miley nie skomentowała zdjęć. Gdy się ukazały, napisała na Instagramie jedynie o tym, jak bardzo jest szczęśliwa i że najpiękniejszą rzeczą na świecie jest przyjaźń:

Spośród miliardów wybierasz sobie tych, z którymi każdy dzień wydaje się za krótki. Z którymi chcesz, by to nigdy się nie kończyło. Leżę na trawie i patrzę w niebo, ciesze się słońcem i generalnie, jestem wdzięczna. Otacza nas piękno i mamy szczęście, że żyjemy na tej planecie. Bo też poważnie, jakie są szanse, że wszyscy spotkamy tych, których kochamy. Czuje się błogo, a może po prostu za dużo paliłam.

Dobrze, że tak świetnie radzi sobie z plotkami. Nawet tymi najbardziej nieprzyjemnymi.

Patrick Schwarzenegger i jego siostra o rzekomym zdradzeniu MileyScreen z Twitter.com

socha

POLUB NAS