W sierpniu została mamą. Dziś Wodzianka ogłasza, że znów jest w ciąży: To potwierdzone

Dominika Zasiewska ponownie jest w ciąży.
Wodzianka znów jest w ciąży W sierpniu została mamą po raz pierwszy. Teraz spodziewa się kolejnego dziecka Dominika Zasiewska szalała z radości, gdy w sierpniu ubiegłego roku na świat przyszedł jej pierwszy syn Gustaw. Pokazywała zdjęcia z dzieckiem ze szpitalnego łóżka, a po powrocie do domu chwaliła się pokojem przygotowanym dla malca. Celebrytka zdradziła, że nie wspomina najlepiej samego porodu, jednak synek wynagrodził jej wszelkie cierpienia - zaskoczył ją spokojną naturą i rzadkim popłakiwaniem. Zasiewska ogłosiła właśnie, że znów jest w ciąży. To potwierdzone, będę mamusią - napisała na Facebooku. W komentarzach pod wpisem przeważały gratulacje, za które tryskająca humorem Wodzianka wielokrotnie dziękowała. My również gratulujemy!

Gdy w sierpniu ubiegłego roku na świat przyszedł jej syn Gustaw, Dominika Zasiewska szalała z radości. Pokazywała zdjęcia z dzieckiem ze szpitalnego łóżka i urządzonego już pokoju dla malca, w tym kołyskę i zabawki. Choć przyznała, że nie wspomina najlepiej cesarskiego cięcia, Gustaw przyjemniej zaskoczył ją spokojną naturą i rzadkim popłakiwaniem.

Celebrytka właśnie ogłosiła na Facebooku, że znów jest w ciąży.

To potwierdzone, będę mamusią - napisała Zasiewska.

Przeważały gratulacje, za które tryskająca humorem Wodzianka kilka razy dziękowała (Całusy dla wszystkich od Mamusi).

[AKTUALIZACJA] Niedługo potem Wodzianka zdementowała jednak własną informację. W mailu wysłanym do redakcji Plotek.pl wyjaśniła, że był to element nowej gry społecznościowej.