Rzadko pokazują się razem na czerwonym dywanie. A kiedy już to zrobią... Wszyscy patrzyli tylko na Charlize. "Niesamowita sukienka"

Charlize Theron i Sean Penn pojawili się razem na premierze filmu. Oczy wszystkich skierowane były na aktorkę, która w krótkiej sukience od Gucci'ego na nowo tworzyła definicje wyrażenia "wyglądać zjawiskowo".

Kiedy Charlize Theron nieco ponad rok temu zaczęła spotykać się ze słynących z licznych romansów gwiazdorem, nikt nie dawał temu związkowi wielu szans. Para ma się, tymczasem, wyśmienicie. Penn w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że Charlize jest miłością jego życia, a wzajemną chemię między aktorami widać nawet na zdjęciach. Nie inaczej jest w przypadku tych zrobionych parze na premierze filmu "Gunman", która odbyła się parę dni temu w Los Angeles. Trudno jednak w ogóle zwrócił uwagę na aktora, kiedy za rękę prowadzi jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Tym razem Charlize w ciekawej kreacji eksponującej dekolt i nogi wyglądała niewiarygodnie dobrze.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Jasna cholera! Ok, to nie tak, żeby Charlize kiedykolwiek wyglądała źle, ale nawet jak na jej niesamowicie wysokie standardy, to jest coś specjalnego. Czy to sposób, w jaki jej włosy opadają na oczy? Perfekcyjna cera? To spojrzenie? A może niesamowita sukienka? - zastanawia się portal Laineygossip.com.

Odpowiemy: wszystko! Podzielacie nasz zachwyt?

em / wideo: DE RTL TV/x-news

POLUB NAS