Rzadko pokazują się razem na czerwonym dywanie. A kiedy już to zrobią... Wszyscy patrzyli tylko na Charlize. "Niesamowita sukienka"

Charlize Theron i Sean Penn pojawili się razem na premierze filmu. Oczy wszystkich skierowane były na aktorkę, która w krótkiej sukience od Gucci'ego na nowo tworzyła definicje wyrażenia "wyglądać zjawiskowo".

Kiedy Charlize Theron nieco ponad rok temu zaczęła spotykać się ze słynących z licznych romansów gwiazdorem, nikt nie dawał temu związkowi wielu szans. Para ma się, tymczasem, wyśmienicie. Penn w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że Charlize jest miłością jego życia, a wzajemną chemię między aktorami widać nawet na zdjęciach. Nie inaczej jest w przypadku tych zrobionych parze na premierze filmu "Gunman", która odbyła się parę dni temu w Los Angeles. Trudno jednak w ogóle zwrócił uwagę na aktora, kiedy za rękę prowadzi jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Tym razem Charlize w ciekawej kreacji eksponującej dekolt i nogi wyglądała niewiarygodnie dobrze.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Jasna cholera! Ok, to nie tak, żeby Charlize kiedykolwiek wyglądała źle, ale nawet jak na jej niesamowicie wysokie standardy, to jest coś specjalnego. Czy to sposób, w jaki jej włosy opadają na oczy? Perfekcyjna cera? To spojrzenie? A może niesamowita sukienka? - zastanawia się portal Laineygossip.com.

Odpowiemy: wszystko! Podzielacie nasz zachwyt?

em / wideo: DE RTL TV/x-news

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (11)
Rzadko pokazują się razem na czerwonym dywanie. A kiedy już to zrobią... Wszyscy patrzyli tylko na Charlize. "Niesamowita sukienka"
Zaloguj się
 • astreblue

  Oceniono 99 razy 91

  nic dziwnego,że wszyscy się patrzyli na Charlize. jest zjawiskowo piękna:> ten sam efekt by uzyskała gdyby włożyła worek na ziemniaki.

 • dorry

  Oceniono 31 razy 31

  Dziwne, gdzie są mądrale piszący, że czterdziestolatka to już tylko do trumny się nadaje?

 • art_102

  Oceniono 44 razy 6

  Nie podzielam zachwytów. Charlize Theron to piękna, wysoka i bardzo zgrabna kobeta i co by nie ubrała, wygląda dobrze, jednak była już bardziej wystrzałowa. Sukienka w nieciekawy sposób ukrywa jej talię, co nie wygląda dobrze. To idealny strój, dla kogoś kto musi ukryć nadmiar sadełka, a nie dla takiej laski. Do tego zdecydowanie wolę ją w krótkich własach.

 • anal_fa_beta

  Oceniono 30 razy 4

  Rzadko pokazują się razem na czerwonym dywanie. A kiedy już to zrobią... Wszyscy patrzyli tylko na Charlize. "Niesamowita sukienka"
  to musiała pisać kobieta albo pedał :P
  facet zwraca uwagę na inne detale :D

 • ankonta

  Oceniono 4 razy -2

  To pedały też patrzą tylko na nią????

 • dzulson

  Oceniono 43 razy -11

  no, to chyba efekt tego kontrastującego brzydala u boku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX