Nowa fryzura i dekolt na niewiele się zdały. Wszyscy mówili o jej synu. "To się nazywają dobre geny!"

Seksbomba zabrała swojego nastoletniego syna na premierę filmu. Przystojny osiemnastolatek skradł show aktorce.
Syn Pameli Anderson przyćmił mamę Nowa fryzura i dekolt aktorki na niewiele się zdały Pamela Anderson zabrała syna na premierę filmu "The Gunman". Przystojny 18-latek skradł show aktorce. "Odziedziczył urodę po mamie" - napisał Uk.eonline.com. Pamela Anderson zabrała swojego nastoletniego syna na premierę filmu. Przystojny osiemnastolatek skradł show aktorce. Osiemnastoletni Brandon to syn Pameli Anderson i jej byłego męża Tommy'ego Lee. Nastolatek towarzyszył słynnej mamie na premierze filmu "The Gunman" w Los Angeles. Aktorka przyciągała spojrzenia w efektownej złotej sukni z dużym rozcięciem i jeszcze większym dekoltem. Uwagę zwracała również jej nowa, znacznie krótsza niż zazwyczaj fryzura. Anderson prezentowała się bardzo ładnie, ale zrobiła popełniła błąd taktyczny: zabrała na czerwony dywan swojego niesamowicie przystojnego syna. "To się dopiero nazywają dobre geny! Syn Pameli wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Całe miasto mówiło o nim, kiedy zjawił się razem z mamą na premierze" - skomentował to portal "Hollywood Llife" "Nie ma żadnych wątpliwości: Brandon odziedziczył urodę po mamie" - pisał Uk.eonline.com. Podzielacie zachwyty nad Brandonem? Dla nowych fanek nastolatka mamy złą wiadomość - syn aktorki spotyka się z gwiazdką Disneya, Bellą Thorne. Pamela Anderson i Tommy Lee mają jeszcze jednego syna, starszego o rok Dylana.

Osiemnastoletni Brandon to syn Pameli Anderson i jej byłego męża, Tommy'ego Lee. Nastolatek towarzyszył słynnej mamie na premierze filmu "The Gunman" w Los Angeles. Aktorka przyciągała spojrzenia w efektownej złotej sukni z dużym rozcięciem i jeszcze większym dekoltem. Uwagę zwracała również jej nowa fryzura. Anderson prezentowała się bardzo ładnie, ale popełniła błąd taktyczny: zabrała na czerwony dywan swojego niesamowicie przystojnego syna.

To się dopiero nazywają dobre geny! Syn Pameli wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Całe miasto mówiło o nim, kiedy zjawił się razem z mamą na premierze - skomentował to portal "Hollywood Llife"
Nie ma żadnych wątpliwości: Brandon odziedziczył urodę po mamie - pisał Uk.eonline.com.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Podzielacie zachwyty nad Brandonem? Dla nowych fanek nastolatka mamy złą wiadomość - syn aktorki spotyka się z gwiazdką Disneya, Bellą Thorne.

Brandon Lee i Bella Thorne

Instagram.com/bellathorne

Pamela Anderson i Tommy Lee mają jeszcze jednego syna, starszego o rok Dylana.

em / wideo: DE RTL TV/x-news

Więcej o:
Komentarze (12)
Nowa fryzura i dekolt na niewiele się zdały. Wszyscy mówili o jej synu. "To się nazywają dobre geny!"
Zaloguj się
 • ja01

  Oceniono 202 razy 190

  Nie podzielam zachwytu.

 • art_102

  Oceniono 88 razy 66

  Syn taki sobie, a nowa fryzura, to niewypał. Nie można jej rozpoznać, wygląda jak pańcia ze społem.

 • sselrats

  Oceniono 37 razy 31

  Dekolt nowy ale cycki stare.

 • alizaryna

  Oceniono 18 razy 14

  "Mydłek, budyń z soczkiem i ptyś."

 • lolajna

  Oceniono 14 razy 10

  Parmela siebie nie przypomina a synus straszliwy Pizdus

 • sselrats

  Oceniono 22 razy 10

  Mamusia za duzo pije - to widac.

 • krzywy_ryj

  Oceniono 11 razy 5

  Horny Milf...

 • zrjn

  Oceniono 6 razy 2

  Dobre geny!
  Trutnie startujcie!
  zrjn.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX