Po rozstaniu z nim Spears miała załamanie nerwowe. Federline tak szczerze o związku z piosenkarką jeszcze nie mówił

Britney Spears i Kevin Federline byli małżeństwem od 2004 do 2007 roku. Tuż po jego zakończeniu rozpoczęły się problemy emocjonalne gwiazdy. Para toczyła batalie sądową o prawa do wychowania dwóch synów. Były mąż wokalistki tak otwarcie o związku z gwiazdą jeszcze nie opowiadał.
Szczere wyznanie Kevina Federline'a Po raz pierwszy otwarcie opowiada o związku z Britney Spears Britney Spears i Kevin Federline byli małżeństwem od 2004 do 2007 roku. Po rozwodzie para toczyła również batalię sądową o prawa do wychowania dwóch synów. Teraz były mąż Britney po raz pierwszy szczerze opowiada o związku z gwiazdą. Kevin Federline był jednym z tancerzy w ekipie Spears. Zaręczyli się po trzech miesiącach znajomości, wkrótce potem, we wrześniu 2004 roku, wzięli ślub. Burzliwe losy tego związku fani gwiazdy mogli śledzić w ich wspólnym reality-show o wymownym tytule "Britney & Kevin: Chaotic". Ich związek przetrwał trzy lata, a jego owocem jest dwóch synów - Sean Preston i Jayden James. Rozwód był jednym z czynników, które doprowadziły do załamania nerwowego Spears. Po latach, Federline przyznaje, że to był bardzo burzliwy okres, za co w dużej mierze wini nieustanne życie na świeczniku. Tamten czas, to było jak trąba powietrzna. Kiedy żyjesz w blasku reflektorów, wszystko może się wydarzyć - powiedział były mąż Spears w programie "Access Hollywood". Po rozwodzie gwiazda i tancerz długo procesowali się o prawa do wychowania dzieci i rozmawiali ze sobą tylko przez prawników. Jak wyznaje Federline, obecnie mają poprawne stosunki i w zgodzie sprawują opiekę nad synami. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Wszystko skończyło się bardzo dobrze, wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Wspólne wychowanie idzie nam świetnie, nie mogę narzekać. Rozmawiamy, kiedy jest taka potrzeba, zawsze chodzi wtedy o synów, głównie o sprawach szkolnych - dodał.

Kevin Federline był jednym z tancerzy Spears. Zaręczyli się po trzech miesiącach znajomości, wkrótce potem, we wrześniu 2004 roku, wzięli ślub. Burzliwe losy tego związku fani gwiazdy mogli śledzić w ich wspólnym reality-show o wiele mówiącym tytule "Britney&Kevin: Chaotic". Uczucie przetrwało trzy lata, a jego owocem jest dwóch synów, Sean Preston i Jayden James. Rozwód był jednym z czynników, które doprowadziły do załamania nerwowego Spears, które zaczęło się głośnym ogoleniem głowy na łyso.

Po latach, Federline, który ponowie ożenił się w 2013 roku, przyznaje, że to był bardzo burzliwy okres, za co w dużej mierze wini nieustanne życie na świeczniku.

Tamten czas, to było jak trąba powietrzna. Kiedy żyjesz w blasku reflektorów, wszystko może się wydarzyć - powiedział były mąż Spears w programie "Access Hollywood".

Po rozwodzie gwiazda i tancerz długo procesowali się o prawa do wychowania dzieci i rozmawiali ze sobą tylko przez prawników. Dziś, jak wyznaje Federline, mają poprawne stosunki i w zgodzie sprawują opiekę nad synami.

Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Wszystko skończyło się bardzo dobrze, wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Wspólne wychowanie idzie nam świetnie, nie mogę narzekać. Rozmawiamy, kiedy jest taka potrzeba, zawsze chodzi wtedy o synów, głównie o sprawach szkolnych - dodał.

Britney Spears z synamiEast News

 

 

em

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Po rozstaniu z nim Spears miała załamanie nerwowe. Federline tak szczerze o związku z piosenkarką jeszcze nie mówił
Zaloguj się
 • ja01

  Oceniono 73 razy 73

  Faktycznie mega szczere wyzwanie. Wow. Powaliło mnie na kolana to wyznanie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 10

  Wszystko jest wspaniałe i cudowne. American dream. Sielanka normalnie. A poza tym to ten gość nie powiedział nic.
  Ładna babka z Britney.

 • browaryr

  Oceniono 8 razy -4

  połupał połupał i pozostawił-wszystko na po...

 • mokryspust

  Oceniono 21 razy -13

  Ale MILF się z niej zrobiła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX