Pamiętacie to odważne selfie Vergary? Teraz Kate Rozz pokazała niemal identyczne. "Fajna pupa"

Piękna kobieta wylegująca się na słońcu to widok wart uchwycenia. Kate Rozz też tak uznała i uchwyciła się sama. Zobaczcie jej śmiałe selfie.
Odważne selfie Kate Rozz Celebrytka idzie w ślady Sofii Vergary Pierwsze promienie wiosennego słońca sprawiły, że zamieniliśmy płaszcze na lżejsze okrycia i coraz bardziej wierzymy, że zima w końcu nas opuści. To my, zwykli śmiertelnicy. Gwiazdy są zawsze o krok do przodu. Kate Rozz postanowiła złapać pierwszą opaleniznę. Jej strój nie zakrywa zbyt wiele. Czy to w ogóle bikini? Na zdjęciu, które celebrytka pokazała na Instagramie widać stringi i rozpięty stanik. Co ciekawe, we wrześniu 2013 roku zdjęcie w niemal identycznej pozie zaprezentowała światu Sofia Vergara. Przyznajemy, że w tym starciu była partnerka Piotra Adamczyka wypada całkiem nieźle, choć trudno porównywać jej sylwetkę do apetycznych kształtów Vergary.

Pierwsze promienie wiosennego słońca sprawiły, że zamieniliśmy płaszcze na lżejsze i coraz mocniej wierzymy, że zima w końcu minie. To my, zwykli śmiertelnicy. Ale gwiazdy są zawsze o krok do przodu. Kate Rozz na przykład postanowiła złapać pierwszą opaleniznę.

Jej strój nie zakrywa zbyt wiele. Czy to w ogóle bikini? Na zdjęciu widać stringi i rozpięty stanik:

Kate Rozz Instagram.com/katerozz

Instagramowi fani celebrytki docenili to ujęcie:

Kate Rozz Instagram.com/katerozz

Dla porównania - tak prezentowała się Vergara, (a raczej jej pupa) na zdjęciu, które aktorka zrobiła we wrześniu 2013 roku:

Sophia Vergara Instagram.com/sophiavergara

Hot? Przyznajemy, że w starciu Vergara/Rozz, była partnerka Adamczyka wypada całkiem nieźle, choć trudno porównywać jej sylwetkę do apetycznych kształtów Vergary.

Swoją drogą, przypomniało nam się pewna sytuacja, gdy celebrytka sama wycofała się z konkurowania z samą Anją Rubik. Pamiętacie?

jus