Ryszard Kalisz się ożenił! Jego wybranka, prawniczka Dominika Lis jest w 7. miesiącu ciąży

58-letni polityk ożenił się w sobotę w Warszawie. Dominika Lis jest jego drugą żoną, wkrótce urodzi syna.

29-letnia Dominika Lis i 58-letni Ryszard Kalisz, jak donosi Se.pl, już w maju zostaną rodzicami. Ich ślub odbył się w Urzędzie Dzielnicy Bielany w sobotnie popołudnie. Wejścia do budynku pilnowali pracownicy BOR. W środku przebywał przyjaciel Ryszarda Kalisza, były prezydent, Aleksander Kwaśniewski.

Urząd Stanu Cywilnego m. st. Warszawy mieszczący się w dzielnicy Bielany udziela ślubów w soboty w godz. 10:00-17:00. Urząd Dzielnicy w weekendy jest nieczynny, natomiast do USC jest niezależne wejście otwarte w godzinach udzielania ślubów. Pan Ryszard Kalisz wziął ślub w USC Bielany w sobotę, 7 marca br., o godz. 17.00 - był to ostatni ślub tego dnia. Nie było takiej sytuacji, aby ktoś z mieszkańców czy gości oczekujących na kolejny ślub nie został wpuszczony do USC. Nie zostali wpuszczeni na uroczystość dziennikarze, którzy pojawiły się na miejscu. Każdy z interesantów ma prawo poprosić Urząd o dyskrecję i nieinformowanie opinii publicznej o tak ważnym wydarzeniu w jego życiu - powiedziała Plotkowi rzeczniczka urzędu, Małgorzata Kink.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MŁODEJ PARY >>

 

Po ceremonii goście przenieśli się do restauracji Karuzela Smaku, która mieści się w tym samym gmachu, co bielański ratusz. O menu kameralnej imprezy pytaliśmy pracownicę lokalu, ale pilnie strzegła tej tajemnicy.

Szef kuchni robi świetne dania polskiej kuchni - zapewniała.
Po wyjściu z urzędu stanu cywilnego na warszawskich Bielanach w restauracji bawiło się nawet 40 gości - donosi "Fakt".

Na sobotniej imprezie do późnej nocy bawiła się najbliższa rodzina obojga małżonków, w tym mama polityka, pani Izabela.

Pierwszą żoną Kalisza jest Anny Żur-Kalisz. Rozwiedli się w 2009 roku. Z kolejnego związku, z Ingą Pietrusińską, polityk ma 2-letniego syna Ignacego. Tak w zeszłym roku, w radiu TOK FM, Kalisz mówił o synu:

 

Ryszard Kalisz, Ryszard Kalisz z synem Viva!

 

socha