Nicole Scherzinger zawsze była szczupła, ale nie aż tak. Pokazała nowe zdjęcia. "Jest na diecie złamanego serca"

Chcesz zrzucić kilka kilogramów? - Najpierw rzuć chłopaka. Taki przekaz płynie z artykułu "Daily Mail". I patrząc na nowe zdjęcia celebrytki widzimy, że coś jest na rzeczy.
Dieta złamanego serca Nicole Scherzinger zawsze była szczupła, ale nie aż tak. Pokazała nowe zdjęcia. Nicole Scherzinger rzuciła chłopaka, Lewisa Hamiltona, a teraz na Instagramie pokazała kilka selfie, na których prezentuje jeszcze szczuplejszą sylwetkę. Chcesz zrzucić kilka kilogramów? - Najpierw rzuć chłopaka. Taki przekaz płynie z artykułu "Daily Mail". I patrząc na nowe zdjęcia celebrytki widzimy, że coś jest na rzeczy. Miesiąc temu Nicole Scherzinger rzuciła chłopaka, Lewisa Hamiltona, a teraz na Instagramie pokazała kilka selfie, na których prezentuje swoją piękną, mocno szczupłą sylwetkę. "Daily Mail" połączył fakty, jakby uznając, że nie ma przypadków: "Teraz Nicole Scherzinger, która przyznała, że była zdruzgotana w końcówce swojego siedmioletniego związku, wygląda, jakby była na diecie złamanego serca" - czytamy. Mimo wszystko zalecamy jednak inne, mniej dramatyczne sposoby na szczupłą figurę. Nicole Scherzinger przygotowuje się właśnie do nowej, komediowej produkcji sygnowanej przez NBC, "I Can Do That" - i to być może tłumaczy jej sylwetkę znacznie lepiej, niż jakiekolwiek problemy sercowe. Tym bardziej, że na Instagramie opublikowała nagranie, na którym ćwiczy głową w dół.

Miesiąc temu Nicole Scherzinger rzuciła chłopaka, Lewisa Hamiltona, a teraz na Instagramie pokazała kilka selfie, na których prezentuje swoją piękną, mocno szczupłą sylwetkę. "Daily Mail" połączył fakty, jakby uznając, że nie ma przypadków.

Teraz Nicole Scherzinger, która przyznała, że była zdruzgotana w końcówce swojego siedmioletniego związku, wygląda, jakby była na diecie złamanego serca - czytamy.

Mimo wszystko zalecamy jednak inne, mniej dramatyczne sposoby na szczupłą figurę.

 

<< SZCZUPŁA NICOLE SCHERZINGER >>

Nicole Scherzinger przygotowuje się właśnie do nowej, komediowej produkcji sygnowanej przez NBC, "I Can Do That" - i to być może tłumaczy jej sylwetkę znacznie lepiej, niż jakiekolwiek problemy sercowe. Tym bardziej, że na Instagramie opublikowała nagranie, na którym ćwiczy głową w dół.

alex

Więcej o:
Komentarze (1)
Nicole Scherzinger zawsze była szczupła, ale nie aż tak. Pokazała nowe zdjęcia. "Jest na diecie złamanego serca"
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 16 razy 12

    Śliczna babka. Niejeden chciałby ją "pocieszyć".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX