To nie czary ani nawet fotomontaż. W filmie byli wrogami, a w realu... Weasleyowie i Malfoy spotkali się po latach

Slytherin i Gryffindor razem! Choć w książkach czy filmach o przygodach "Harry'ego Pottera" nie znajdziecie żadnej sytuacji, którą mogłoby zilustrować to zdjęcie, aktorzy postanowili się spotkać. Fotografie pokazali fanom.
To nie czary... Weasleyowie i Malfoy spotkali się po latach. Filmowy Draco Malfoy, Ron Weasley, Fred i Ginny spotkali się w jednym z pubów w zachodnim Hollywood. Zdjęcia pokazali na Instagramie. Slytherin i Gryffindor razem! Choć w książkach czy filmach o przygodach "Harry'ego Pottera" nie znajdziecie żadnej sytuacji, którą mogłoby zilustrować to zdjęcie, aktorzy postanowili się spotkać. Fotografie pokazali fanom. Filmowy Draco Malfoy, Ron Weasley, Fred i Ginny spotkali się w jednym z pubów w zachodnim Hollywood. Zdjęcia z "reunion", ku uciesze wszystkich fanów "Harry'ego Pottera", pokazali na Instagramie. Najpierw zrobił to Tom Felton, a potem James Phelps, który w sadze o nastoletnim czarodzieju wcielał się w postać Freda. Do całkowitego szczęścia brakuje nam Daniela Radcliffe'a (Harry'ego Pottera) i Emmy Watson (Hermiony Granger). Póki co musimy zadowolić się Malfoyem otoczonym przez Weasleyów. I Kim Kardashian inspirującą się filmową fryzurą Draco (twierdzi, że chciała wyglądać jak Madonna, ale my wiemy swoje). Jest jeszcze jedna dobra wiadomość dla fanów - Felton i Grint przyjaźnią się, więc jest szansa na więcej zdjęć. Kiedy Rupert pojawił się na premierze filmu Toma Feltona w 2011 roku, miał na sobie koszulkę z napisem "Kocham Toma Feltona" - przypomina serwis Hollywoodlife.com. Też byśmy taką nosili.

Filmowy Draco Malfoy, Ron Weasley, Fred i Ginny spotkali się w jednym z pubów w zachodnim Hollywood. Zdjęcia z "reunion", ku uciesze wszystkich fanów "Harry'ego Pottera", pokazali na Instagramie. Najpierw zrobił to Tom Felton:

James Phelps, Bonnie Wright, Rupert Grint i Tom FeltonInstagram.com/t22felton

A potem James Phelps, który w sadze o nastoletnim czarodzieju wcielał się w postać Freda:

James Phelps, Bonnie Wright, Rupert Grint, Tom FeltonInstagram.com/jamesphelps

Do całkowitego szczęścia brakuje nam Daniela Radcliffe'a (Harry'ego Pottera) i Emmy Watson (Hermiony Granger). Póki co musimy zadowolić się Malfoyem otoczonym przez Weasleyów. I Kim Kardashian inspirującą się filmową fryzurą Draco (twierdzi, że chciała wyglądać jak Madonna, ale my wiemy swoje).

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość dla fanów - Felton i Grint przyjaźnią się, więc jest szansa na więcej zdjęć.

Kiedy Rupert pojawił się na premierze filmu Toma Feltona w 2011 roku, miał na sobie koszulkę z napisem "Kocham Toma Feltona" - przypomina serwis Hollywoodlife.com.

Też byśmy taką nosili ;)

jus