Stenka zszokowała udziałem w "Celebrity Splash". Teraz tłumaczy swoją decyzję. Swoje dorzuca także Terentiew

Aktorka pokroju Danuty Stenki w "Celebrity Splash" może dziwić, choć zdaniem Niny Terentiew, nie powinna.
Stenka tłumaczy swój udział Danuty Stenka zszokowała udziałem w "Celebrity Splash". Aktorka pokroju Danuty Stenki w "Celebrity Splash" może dziwić, choć zdaniem Niny Terentiew, nie powinna. "A czemu nie?" - pyta. Aktorka pokroju Danuty Stenki w "Celebrity Splash" może dziwić, choć zdaniem Niny Terentiew, nie powinna. W jury programu "Celebrity Splash" Danuta Stenka znalazła się obok dziennikarza sportowego, Tomasz Zimocha i mistrzyni w pływaniu, Otylii Jędrzejczak. Czemu aktorka z karierą sięgającą lat 80. decyduje się oceniać skoki do wody mniej znanych kolegów z show-biznesu? Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu zadaje inne pytanie: A czemu nie? - Niby dlaczego udział Danuty Stenki w tego typu programie był niewyobrażalny? To takie typowe polskie podejście. Jeśli ktoś zagrał Hamleta, to ma całe życie chodzić z czaszką w ręku? Oczywiście, że nie - mówi w rozmowie z Fakt.pl. Zdaniem Terentiew, "korona wielkiego aktorstwa" siedzi na głowie Stenki tak mocno, że chcąc "sprawdzić się w zupełnie innej roli, trochę się zabawić", nakrycia głowy nie straci. Stenka przyszła na zdjęcia próbne i powiedziała: "Jeżeli poczujemy do siebie feeling, to wchodzę w to", i tak się stało. Jest zadowolona i na pewno będzie świetną jurorką - zauważyła. Gdy o to samo zapytano niecodzienną jurorkę, stwierdziła, że "to jest po prostu praca". - Taka praca pojawiła się w moim życiu w tym momencie i po prostu ją przyjęłam. Oczekuję ogromu wrażeń z ciarkami biegnącymi po grzbiecie. Ja jestem człowiekiem, który ma lęk wysokości, na sam widok ludzi wchodzących na takie wysokości, drżą mi nogi - wyznała portalowi Plejada.pl. Widok Adama Kraśko na krawędzi musiał być dla niej szczególnie przejmujący. Pewnie i jej udzielił się jego lęk.

W jury programu "Celebrity Splash" Danuta Stenka znalazła się obok dziennikarza sportowego, Tomasz Zimocha i mistrzyni w pływaniu, Otylii Jędrzejczak. Czemu aktorka z karierą sięgającą lat 80. decyduje się oceniać skoki do wody mniej znanych kolegów z show-biznesu? Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu zadaje inne pytanie: A czemu nie?

Niby dlaczego udział Danuty Stenki w tego typu programie był niewyobrażalny? To takie typowe polskie podejście. Jeśli ktoś zagrał Hamleta, to ma całe życie chodzić z czaszką w ręku? Oczywiście, że nie - mówi w rozmowie z Fakt.pl.

Zdaniem Terentiew, "korona wielkiego aktorstwa" siedzi na głowie Stenki tak mocno, że chcąc "sprawdzić się w zupełnie innej roli, trochę się zabawić", nakrycia głowy nie straci.

Stenka przyszła na zdjęcia próbne i powiedziała: "Jeżeli poczujemy do siebie feeling, to wchodzę w to", i tak się stało. Jest zadowolona i na pewno będzie świetną jurorką - zauważyła.

Gdy o to samo zapytano niecodzienną jurorkę, stwierdziła, że "to jest po prostu praca".

Taka praca pojawiła się w moim życiu w tym momencie i po prostu ją przyjęłam. Oczekuję ogromu wrażeń z ciarkami biegnącymi po grzbiecie. Ja jestem człowiekiem, który ma lęk wysokości, na sam widok ludzi wchodzących na takie wysokości, drżą mi nogi - wyznała Plejada.pl.

Widok Adama Kraśko na krawędzi musiał być dla niej szczególnie przejmujący. Pewnie i jej udzielił się jego lęk.

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Stenka zszokowała udziałem w "Celebrity Splash". Teraz tłumaczy swoją decyzję. Swoje dorzuca także Terentiew
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 29 razy 21

  dlaczego tełentiew nie skacze?

 • forfiter_jr

  Oceniono 16 razy 10

  Jak ten rolnik skoczy, to wszyscy będą przemoczeni do suchej nitki.

 • Artur Lubanski

  Oceniono 7 razy 5

  Rekomendacja Terentiew jest wątpliwa,sądząc po poziomie programów Polsatu. A tłumaczenie o koronie wręcz obraźliwe. Danuta Stenka świetną aktorką jest. Myślę, że gdyby lepiej płacili w teatrach i filmie nie wzięłaby udziału w tym skierowanym do gustu plebejskiego programie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX