O ich wzajemnej niechęci plotkuje się od dawna. Mąż Siwiec potwierdza: Doda ma jakiś problem

Źródło z otoczenia Dody twierdzi, że piosenkarka zazdrości celebrytce urody i propozycji zawodowych. Siwiec podobno nie żywi wobec gwiazdy żadnych negatywnych emocji.
Doda nie lubi Siwiec? Mąż Siwiec potwierdza: Doda ma jakiś problem. Źródło z otoczenia Dody twierdzi, że piosenkarka zazdrości Natalii Siwiec urody i propozycji zawodowych. Natomiast Siwiec nic do "królowej" nie ma. Źródło z otoczenia Dody twierdzi, że piosenkarka zazdrości Natalii Siwiec urody i propozycji zawodowych. Siwiec podobno nie żywi wobec gwiazdy żadnych negatywnych emocji. Od początku zainaugurowanej wizytą na stadionie kariery, Natalię Siwiec porównuje się do Dody. Celebrytka o bardziej doświadczonej koleżance z show-biznesowej branży wypowiada się raczej dyplomatycznie, "królowej" zdarza się wbić jej od czasu do czasu szpilę. W 2012 roku w rozmowie z Wp.pl stwierdziła, że to dobrze, że Siwiec wykorzystuje swoje "pięć minut" sławy, bo za rok już nikt o niej słyszeć nie będzie. Mamy rok 2015, a celebrytka wciąż radzi sobie na salonach całkiem nieźle. To ma podobno mocno boleć Dodę. - Jest zazdrosna o jej wygląd, a przede wszystkim o powodzenie Natalii w branży - powiedziała znajoma piosenkarki w rozmowie z "Faktem". W tabloidzie wypowiedział się mąż Siwiec, któremu również "dostało się" od gwiazdy. W rozmowie z ITV, odpowiadając na pytanie czy wzorem Natalii marzy się jej własne reality show, zakpiła z Mariusza Raduszewskiego, stwierdzając, że przede wszystkim zazdrości jej "bogatego i niższego męża". Mąż i menadżer celebrytki przyznał, że "doszły ich słuchy" o konflikcie. - Ale to Doda musi mieć jakiś problem. Natalia nie ma żadnego, bo bardzo wszystkich lubi. Nie chcemy tego inaczej komentować, bo nie chcemy się zniżać do pewnego poziomu - dodaje Raduszewski. Co na to Siwiec? Potwierdza, lubi wszystkich. A to, że Doda ma o niej rzekomo niepochlebną opinię, raczej jej nie wzrusza. - Trzeba zapytać drugiej strony, to nie ja mam problem. Teraz zamknęłam się w sobie i idę płakać w kącie - ironizuje celebrytka.

Od początku zainaugurowanej wizytą na stadionie kariery, Natalię Siwiec porównuje się do Dody. Celebrytka o bardziej doświadczonej koleżance z show-biznesowej branży wypowiada się raczej dyplomatycznie, "królowej" zdarza się wbić jej od czasu do czasu szpilę. W 2012 roku w rozmowie z Wp.pl stwierdziła, że to dobrze, że Siwiec wykorzystuje swoje "pięć minut" sławy, bo za rok już nikt o niej słyszeć nie będzie  Mamy rok 2015, a celebrytka wciąż radzi sobie na salonach całkiem nieźle. To ma podobno mocno boleć Dodę.

Jest zazdrosna o jej wygląd, a przede wszystkim o powodzenie Natalii w branży - powiedziała znajoma piosenkarki w rozmowie z "Faktem".

W tabloidzie wypowiedział się mąż Siwiec, któremu również "dostało się" od gwiazdy. W rozmowie z ITV, odpowiadając na pytanie, czy wzorem Natalii marzy się jej własne reality show, zakpiła z Mariusza Raduszewskiego, stwierdzając, że przede wszystkim zazdrości jej "bogatego i niższego męża". Mąż i menadżer celebrytki przyznał, że "doszły ich słuchy" o konflikcie.

Ale to Doda musi mieć jakiś problem. Natalia nie ma żadnego, bo bardzo wszystkich lubi. Nie chcemy tego inaczej komentować, bo nie chcemy się zniżać do pewnego poziomu - dodaje Raduszewski.

Mariusz Raduszewski, Natalia Siwiec KAPiF

Co na to Siwiec? Potwierdza, lubi wszystkich. A to, że Doda ma o niej rzekomo niepochlebną opinię, raczej jej nie wzrusza.

Trzeba zapytać drugiej strony, to nie ja mam problem. Teraz zamknęłam się w sobie i idę płakać w kącie - ironizuje celebrytka.

Jak myślicie, doczekamy się odpowiedzi "królowej"?

Póki co jest raczej zbyt zajęta relaksowaniem się na wakacjach.

 

 

em

Więcej o:
Komentarze (9)
O ich wzajemnej niechęci plotkuje się od dawna. Mąż Siwiec potwierdza: Doda ma jakiś problem
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 40 razy 28

  Natalka i Dodzior. Co lepsze: pustak, czy klinkierówka?

 • princess_leya

  Oceniono 27 razy 25

  Dwie puste, głupie jak wiadro gwoździ, dmuchane lale z kaczymi dziobami. Która ładniejsza, no to ci dylemat :D.... Jak dla mnie żadna.

 • lastone

  Oceniono 15 razy 13

  zazdrości urody? No to niech idzie do chirurga i się zrobi na nią, jak to już zrobiła Pietrasińska. Taką "urodę" można kupić, rozumu niestety nie.

 • browaryr

  Oceniono 19 razy 13

  rabczewska zazdrości jej białego oka.

 • 020680

  Oceniono 38 razy 10

  Siwiec i tak jest o niebo zgrabniejsza i ładniejsza. Gdyby nie spartoliła sobie ust to już w ogóle dodotrans mógłby się schować. Zresztą, to nie pierwsza i nie ostatnia, której dosia zazdrości...

 • noemi...

  Oceniono 11 razy 9

  PRZEDSZKOLE!!..

 • ekstrawaganca

  Oceniono 14 razy 8

  Dorotka klasą nie grzeszy :)

 • marcelito

  Oceniono 8 razy 4

  Od dwóch lat o tym piszę, macie jeszcze jakieś "nowości"?

 • megaxs

  Oceniono 5 razy 3

  Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, nie lubię białego oka, ale Rabczewskiej jeszcze bardziej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX