Najpierw chowała się w czapce, ale długo nie dało się tego ukryć. Kim jest platynową blondynką! Pokazała się w całej okazałości

Najpierw mocno naciągała czapkę na głowę, starając się ukryć swoją nową fryzurę. Widocznie uznała, że nie są to odpowiednie warunki na debiut jej odmienionego looku.

Nie trzeba jednak było długo czekać, by ujrzeć Kim Kardashian i jej nowy kolor włosów w pełnej krasie. Jeszcze tego samego dnia, kiedy z Kanye Westem w Paryżu udała się na pokaz Balmain, uznała, że już nadszedł TEN czas. Zapowiadaliśmy, że jesteśmy podekscytowani oficjalnym debiutem jej nowej fryzury i faktycznie nie zawiedliśmy się. Celebrytka zdecydowała się na platynowy blond, mówimy więc o spektakularnej metamorfozie.


<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDA >>Czy się komuś podoba jej nowy look czy nie, trudno przejść obok niego obojętnie. Platynowy kolor włosów Kim to w większości portalów zagranicznych temat numer 1.

Czy to naprawdę ona? - nie dowierzał "Daily Mail".

Portal podkreśla też, że różnica jest spektakularna.

Jej nowe tlenione włosy to niebo a ziemia w porównaniu do kruczoczarnych włosów, jakie miała zaledwie kilka dni temu.

Portal zwrócił też uwagę na to, że już po tygodniu Kim będzie mieć widoczne odrosty, jeśli więc będzie chciała być wierna nowemu lookowi, ciągłe rozjaśnianie znacznie zniszczy jej włosy. Skąd pomysł na nową fryzurę? Zdradził to znajomy celebrytki.

Chciała zrobić coś śmiesznego na Fashion Week - powiedział w "Us Weekly".

Kim zaprezentowała tez nową fryzurę na Facebooku i zdradziła, kto stoi za jej metamorfozą.

A więc zostałam platynową blondynką! Dziękuję @joycebonelli za bycie dla mnie inspiracją i za przedstawienie mnie @GregoryRussellHair, który obciął moje włosy i stworzył ten zespół. Dziękuję @LorriGoddard, który rozjaśnił moje włosy i uzyskał ten kolor przy pierwszej próbie. A to nie było łatwe zadanie! - napisała na Facebooku.

Para przebywa aktualnie w Paryżu z okazji Paris Fashion Week. Odmieniony wygląd Kardashian zaprezentowała na pokazie Balmain. Jak Wam się podoba jej nowa fryzura? Bo my musimy przyznać, że w redakcji opinie o nowym kolorze włosów Kim są podzielone.

Zanim zapomnicie, jak Kardashian wyglądała w czarnych włosach, zobaczcie, jak prezentowała się na Gali Met.

Vic

 

 

Reklama

Jak podoba Ci się Kim Kardashian w platynowym blondzie?
Więcej o: