Mission impossible? Nie dla nich. Zanim pomyślicie, że to zwykłe selfie gwiazd, zobaczcie, gdzie weszli, żeby je zrobić

To zdecydowanie najbardziej ekstremalne selfie, jakie ostatnio widzieliśmy. Ale czego się nie robi dla dobrego zdjęcia?
Pomysłowy David Beckham To zdecydowanie najbardziej ekstremalne selfie, jakie ostatnio widzieliśmy David Beckham wybrał się na kolację ze swoimi przyjaciółmi. Nie byli to anonimowi kumple - towarzyszył mu Tom Cruise (panowie przyjaźnią się od wielu lat) i brytyjski reżyser, Guy Ritchie. Po kolacji postanowili uwiecznić swoje spotkanie i zrobić sobie okolicznościowe selfie. Gdzie? Nie w restauracji, nie w parku, nawet nie w eleganckiej toalecie (tu Kardashian nadal nie ma konkurencji). Panowie wdrapali się na Wellington Arch. Trio zignorowało niebezpieczeństwo i zdobyło jeden z najsławniejszych punktów orientacyjnych Londynu - czytamy w serwisie dailymail.com. Niestety, na zdjęciu wcale nie widać, jak bardzo panowie ryzykowali, by wykonać pamiętne selfie: Na szczęście Victoria Beckham nie wdrapywała się w szpilkach na zabytkowy łuk. W tym czasie niewzruszona czekała w samochodzie. Gratulujemy Davidzie. Jest spora szansa, że nagroda za selfie miesiąca powędruje do Ciebie.

David Beckham był na kolacji ze swoimi przyjaciółmi. Nie byli to anonimowi kumple - towarzyszył mu Tom Cruise (panowie przyjaźnią się od wielu lat) i brytyjski reżyser, Guy Ritchie. Po kolacji postanowili uwiecznić swoje spotkanie i zrobić sobie okolicznościowe selfie. Gdzie? Nie w restauracji, nie w w parku, nawet nie w eleganckiej toalecie (tu Kardashian nadal nie ma konkurencji). Panowie wdrapali się na Wellington Arch.

Trio zignorowało niebezpieczeństwo i zdobyło jeden z najsławniejszych punktów orientacyjnych Londynu - czytamy na Daily Mail.

Niestety, na zdjęciu wcale nie widać, jak bardzo panowie ryzykowali, by wykonać pamiętne selfie:

Tom Cruise, Guy Ritchie, David Beckham Facebook.com/David Beckham

Wellington Arch znajduje się na liście zabytków I stopnia. Tak prezentuje się na zdjęciu ZA Beckhamem:

David Beckham Tom Bunning / CAMERA PRESS/ED/CE

Na szczęście Victoria Beckham nie wdrapywała się w szpilkach na zabytkowy łuk. W tym czasie niewzruszona czekała w samochodzie.

Gratulujemy, Davidzie, jest spora szansa, że nagroda za selfie miesiąca powędruje do Ciebie.

To nie pierwszy tak dobry efekt współpracy Davida Beckhama i Guya Ritchie. Panowie wspólnie stworzyli reklamę dla H&M. Tam też piłkarz udowadnia, że niemożliwe dla niego nie istnieje:

 

Więcej o:
Komentarze (5)
Mission impossible? Nie dla nich. Zanim pomyślicie, że to zwykłe selfie gwiazd, zobaczcie, gdzie weszli, żeby je zrobić
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 10

  Będą mieli na karku konserwatora zabytków:)

 • Krzysztof Karaban

  Oceniono 6 razy 6

  Srutu tutu, i kazdy uwierzyl w te bajeczke.....hehe "nocni zdobywcy Wellington Arch". David mial po prostu impreze promocyjna tam, Haige Club Whisky. Panowie weszli sobie na gore po schodach i trzasneli selfie. Ale mi Ai Vai... Simples!

 • panipajakowa

  Oceniono 9 razy 1

  Tom się obs*** ze strachu...

 • rdx

  Oceniono 8 razy -2

  Wszyscy wydają się być na tej foci bardzo do siebie niepodobni. Swoją drogą, bardzo zabawna historia. Musieli być srogo pijani :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX