"Legginsy eksponują więcej, niż chciałaby pokazać". Khloe widzi to inaczej: Miła pani zapytała, czy może zrobić zdjęcie mojej pupy, bo...

Jeszcze jakiś czas temu Khloe Kardashian nie powitałaby z radością swoich zdjęć w przetartych legginsach z drogi na siłownie. Teraz, gdy jej pupa jest tak idealna, że fani proszą o możliwość jej sfotografowania, raczej nie będzie miała z tym problemu.

Przemianą Khloe z "tej grubej Kardashianki" w niesamowicie zgrabną dziewczynę z mięśniami brzucha, których pozazdrościłaby jej niejedna sportsmenka, żyje cała Ameryka. Godziny spędzone na siłowni sprawiły, że o pupie młodszej siostry Kim jest teraz prawie tak głośno, jak o walorach sylwetki prekursorki robienia kariery na kształtnych pośladkach. Paparazzi nadal chętnie podążają za Khloe w drodze na treningi, a w nagrodę dostają czasem zdjęcia w mocno przetartych, prześwitujących legginsach, które pozwalały przyjrzeć się wyrzeźbionej pupie z z bliska.

 

<< KHLOE W PRZEŚWITUJĄCYCH LEGGINSACH >>

 

Stanem stroju treningowego celebrytki mocno zaniepokoił się portal "Dailymal.co.uk"

Khloe powinna pomyśleć o zastąpieniu tych legginsów nową parą. Te są bardzo prześwitujące, eksponują raczej więcej, niż chciałaby pokazać - skomentował portal.

Khloe, przy obecnym poziomie pewności siebie, chyba nie będzie się tym przejmować. Wcześniej tego dnia opowiedziała na Twitterze o zabawnym zdarzeniu, które spotkało ją w kawiarni.

Byłam w Starbucks i bardzo miła pani zapytała, czy może zrobić zdjęcie mojej pupy, bo jest taka idealna. Zastrzyk pewności siebie na cały dzień - napisała.

Khloe KardashianTwitter.com/khloekardashian

Rzeczywiście tak idealny? Jak myślicie?

em