Na Facebooku chwali się metamorfozą, teraz przyszła na imprezę w mini i z odsłoniętym brzuchem. Rzeczywiście schudła?

Uczestniczy "Warsaw Shore" już zaczęli promocję nowego sezonu kontrowersyjnego show na ściankach. Najwięcej uwagi przykuwała Ewelina i jej dość odważna stylizacja.

Perypetie "Ekipy z Warszawy" wrócą na antenę MTV wiosną, o czym jego uczestniczy przypominają szturmując warszawskie ścianki. Powiększony o dwie nowe osoby skład pojawił się we wtorek na imprezie Blog Roku 2014. Jak można było się spodziewać, rozrywkowa ekipa miała mocne wejście na czerwony dywan, a najwięcej uwagi skupiała na sobie Ewelina. Wygląda na to, że jej problemy w związku z Pawłem to już przeszłość, ale spojrzenia, jeszcze bardziej od czułych gestów zakochanych, przyciągała jej odważna stylizacja.

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

 

W przerwie pomiędzy kolejnymi edycjami Ewelina relacjonuje na Facebooku walkę o szczuplejszą sylwetkę. Fani nie zawsze są to w stanie docenić. Kiedy pokazywała zdjęcia z imprezy MTV, które dzielił rok, uznali, że nie widać dużej zmiany. Zauważacie ją teraz? Dla porównania, Ewelina w tej samej stylizacji na imprezie i na swoim Facebooku:

Ewelina Warsaw ShoreFacebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV/Kapif

em