Wyciekły niewyretuszowane zdjęcia J.Lo. Jak wygląda bez Photoshopa? Jesteśmy zszokowani

Jennifer Lopez jest kolejną gwiazdą, której nieretuszowane zdjęcia trafiły do sieci. Te jednak różnią się od wszystkich innych.
Lopez bez retuszu Wyciekły niewyretuszowane zdjęcia J.Lo. Jak wygląda? Jesteśmy zszokowani W ostatnich tygodniach do sieci wyciekły niewyretuszowane zdjęcia (bez obróbki w Photoshopie) kilku gwiazd. Widzieliśmy już naturalną urodę Cindy Crawford i Beyonce. 49-letnia modelka uwieczniona na zdjęciu dla meksykańskiego "Marie Claire" ma zmarszczki, a skóra Beyonce na zdjęć dla L'Oreal z 2013 roku pokryta jest niedoskonałościami. Teraz przyszła kolej na Jennifer Lopez. Nieretuszowane zdjęcia J.Lo także pochodzą z sesji dla kosmetycznego giganta. Fotografie 45-letniej piosenkarki wykonano cztery lata temu. Wygląda na nich... oszałamiająco. Nigdy nie wątpiliśmy w jej urodę, ale to przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jest piękna, zgrabna, a grafik naprawdę nie miałby w tym przypadku zbyt dużo pracy. Nie są to zdjęcia bez makijażu. Widać, że latynoska wokalistka przed wciśnięciem spustu migawki spędziła czas pod opieką wizażysty. Ma pomalowane powieki i brwi. Światło nie jest ostre, otoczenie ciemne, a zbliżeń na twarz nie ma. Niemniej, wiele kobiet po czterdziestce może śmiało pozazdrościć Lopez jej ciała. Staram się przekazać tymi zdjęciami, że możesz mieć wszystko pod kontrolą i wyglądać pięknie. Chodzi o bycie nowoczesną kobietą i gładkie wychodzenie z typowych dla nas problematycznych sytuacji. To mój pomysł na bycie kobietą - tak J.Lo opisywała kampanię dla L'Oreal w 2011 roku.

W ostatnich tygodniach do sieci wyciekły zdjęcia (bez obróbki w Photoshopie) kilku gwiazd. Widzieliśmy więc już np. naturalną urodę Cindy Crawford i Beyonce. 49-letnia modelka uwieczniona na zdjęciu dla meksykańskiego "Marie Claire" ma zmarszczki, a a skóra Beyonce na zdjęć dla L'Oreal z 2013 roku pokryta jest niedoskonałościami. Nieretuszowane zdjęcia J.Lo także pochodzą z sesji dla kosmetycznego giganta. Fotografie 45-letniej piosenkarki wykonano cztery lata temu. Wygląda na nich... oszałamiająco. Nigdy nie wątpiliśmy w jej urodę, ale to przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jest piękna, zgrabna, a grafik naprawdę nie miałby w tym przypadku zbyt dużo pracy.

 

<< ZOBACZ J.LO BEZ RETUSZU >>

Nie są to zdjęcia bez makijażu. Widać, że latynoska wokalistka przed wciśnięciem spustu migawki spędziła czas pod opieką wizażysty. Ma pomalowane powieki i brwi. Światło nie jest ostre, otoczenie ciemne, a zbliżeń na twarz nie ma. Niemniej, wiele kobiet w wieku 40+ może śmiało pozazdrościć Lopez jej ciała.

Staram się przekazać tymi zdjęciami, że możesz mieć wszystko pod kontrolą i wyglądać pięknie. Chodzi o bycie nowoczesną kobietą i gładkie wychodzenie z typowych dla nas problematycznych sytuacji. To mój pomysł na bycie kobietą - tak J.Lo opisywała kampanię dla L'Oreal w 2011 roku.

Jennifer LopezScreen z Twitter.com/JLo/

To, że Jennifer Lopez ma tak idealne ciało to nie przypadek. Regularnie ćwiczy. Jak? Możecie to zobaczyć np. na filmie, który pokazała na Instagramie:

 

 

socha

POLUB NAS

<