Broda i długie włosy to przeszłość. Dla roli zmienił się nie do poznania. "Najładniejszy Joker ever!"

Pamiętacie jak wyglądał Jared Leto zanim zaczął nosić długie włosy i bujną brodę? My jak przez mgłę. Teraz mamy okazję odświeżyć sobie pamięć.
Najładniejszy Joker ever! Broda i długie włosy to przeszłość. Dla roli zmienił się nie do poznania. Pamiętacie jak wyglądał Jared Leto zanim zaczął nosić długie włosy i bujną brodę? My jak przez mgłę. Teraz mamy okazję odświeżyć sobie pamięć. Przed aktorem i wokalistą stoi teraz nie lada wyzwanie zawodowe. Już wkrótce ruszą prace nad adaptacją serii komiksów "Suicide Squad", w której Leto wcieli się w postać największego wroga Batmana, Jokera. Jak nietrudno sobie wyobrazić, w obecnej aparycji aktor budziłby średni respekt u przeciwników, dlatego pierwszym etapem przygotowań do roli było pozbycie się brody i obcięcie włosów na krótko. Proces przemiany Jareda Leto w Jokera podejrzeć możemy na Instagramie aktora. Zaczęło się od zdjęcia nożyczek w niebezpiecznie bliskiej odległości od kucyka, skończyło idealnie gładkim obliczem gwiazdora. Fanki przyjęły nową wersję swojego idola z umiarkowanym zachwytem. Niektóre już zdążyły zatęsknić za wersją "na Jezusa", inne stwierdziły, że ich ulubieniec musi być wampirem i wygląda teraz na dwadzieścia lat. Amerykańskie media wyraziły więcej entuzjazmu. Jared Leto to oficjalnie najładniejszy Joker w historii - ocenił portal Toofab.com.

Przed aktorem i wokalistą stoi teraz nie lada wyzwanie zawodowe. Już wkrótce ruszą prace nad adaptacją serii komiksów "Suicide Squad", w której Leto wcieli się w postać największego wroga Batmana, Jokera. Jak nie trudno sobie wyobrazić, w obecnej aparycji aktor budziłby średni respekt u przeciwników, dlatego pierwszym etapem przygotowań do roli było pozbycie się brody i obcięcie włosów na krótko. Proces przemiany Jareda Leto w Jokera podejrzeć możemy na Instagramie aktora. Zaczęło się od zdjęcia nożyczek w niebezpiecznie bliskiej odległości od kucyka, skończyło idealnie gładkim obliczem gwiazdora.


<< ZOBACZ METAMORFOZĘ LETO >>

 

Fanki przyjęły nową wersję swojego idola z umiarkowanym zachwytem. Niektóre już zdążyły zatęsknić za wersją "na Jezusa", inne stwierdziły, że ich ulubieniec musi być wampirem i wygląda teraz na dwadzieścia lat. Amerykańskie media wyraziły więcej entuzjazmu.

Jared Leto to oficjalnie najładniejszy Joker w historii - ocenił portal Toofab.com.

A jak Wam się podoba? Jak dla nas, w obydwu wersjach jest gorący!

em

Więcej o:
Komentarze (5)
Broda i długie włosy to przeszłość. Dla roli zmienił się nie do poznania. "Najładniejszy Joker ever!"
Zaloguj się
 • mokryspust

  Oceniono 10 razy 2

  WFC
  Who Fucking Cares

 • fergalex

  Oceniono 5 razy 1

  !!!!

 • mika17

  0

  ha, Blanche Devereaux! uwielbiam Golden Girls!

 • Ma Mg

  Oceniono 16 razy 0

  Jared is always handsome! *_* Like wine - the older the better!

 • tom

  Oceniono 15 razy -1

  ja tam za nim nie przepadam więc nie komentuję :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX