To była najbardziej ryzykowna kreacja tego wieczoru. Opłaciło się! Żmuda Trzebiatowska wyglądała jak księżniczka

Zaliczyć modową wpadkę w takiej stylizacji byłoby dużo łatwiej niż dobrze w niej wyglądać. Aktorce udało się jednak zrealizować tę drugą opcję.
Żmuda-Trzebiatowska wyglądała jak księżniczka Zaliczyć modową wpadkę w takiej stylizacji byłoby dużo łatwiej niż dobrze w niej wyglądać. Aktorce udało się jednak zrealizować tę drugą opcję. Marta Żmuda Trzebiatowska ostatnio zaskoczyła nas, kiedy na premierę "Wkręceni 2" wybrała odważną czarną mini z prześwitującymi wstawkami. Na galę Orłów postawiłajednak na coś zupełnie innego. Aktorka pojawiła się w długiej srebrno-fioletowej sukni z połyskującego materiału. Na nią zarzuciła równie efektowny biały płaszcz. Nasze skojarzenia od razu powędrowały w stronę disneyowskich księżniczek na balu. Tym razem absolutnie jest to komplement. Całości efektu dopełniły duże kolczyki, klasyczny makijaż i "grzeczne" upięcie włosów. To naprawdę mogło skończyć się katastrofa, ale w przypadku Żmudy jest tylko pięknie.

Ostatnio zaskoczyła nas, kiedy na premierę "Wkręceni 2" wybrała odważną czarną mini z prześwitującymi wstawkami. Na galę Orłów Żmuda Trzebiatowska postawiła na coś zupełnie innego. Aktorka pojawiła się w długiej srebrno-fioletowej sukni z połyskującego materiału. Na nią zarzuciła równie efektowny biały płaszcz. Nasze skojarzenia od razu powędrowały w stronę disneyowskich księżniczek na balu. Tym razem absolutnie jest to komplement.

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

 

Całości efektu dopełniły duże kolczyki, klasyczny makijaż i "grzeczne" upięcie włosów. To naprawdę mogło skończyć się katastrofa, ale w przypadku Żmudy jest tylko pięknie. Zgodzicie się?

Oglądaj filmy nominowane do Orłów w serwisie Kinoplex.

em


Reklama