Żona Dariusza K. znów zaskakuje zdjęciem na Instagramie. "Do męża się wystroiłam"

Izabela Adamczyk postanowiła podzielić się z internautami stylizacją z odwiedzin w zakładzie karnym.

Izabela Adamczyk nabrała zwyczaju informowania internautów o ważnych wydarzeniach ze swojego życia za pomocą instagramowych selfie. Po śmiertelnym wypadku samochodowym, który jej mąż, Dariusz K., spowodował z lipcu zeszłego roku, celebrytka zniknęła z sieci na miesiąc. Wróciła zdjęciem w seksownej bieliźnie, a w październiku zeszłego roku podobna metodą - selfie z kuszącym dekoltem i hashtagiem "goodwife" - potwierdziła medialne spekulacje o ślubie wziętym w areszcie.

Dariusz K. znów "wrócił" na Instagram Adamczyk. Pod zdjęciem prezentowanej stylizacji jedna z internautek, nawiązując do złośliwych komentarzy pod wcześniejszymi "beztroskimi" zdjęciami Izabeli, która zdaniem komentujących powinna chodzić teraz tylko w burce na głowie, stwierdziła, że Izabela ubrała się "za ładnie".

Izabela AdamczykInstagram.com/izz

Adamczyk wyjaśniła, że jest to jej stylizacja na odwiedziny męża w areszcie. Pozwoliła sobie też na trochę humoru.

Izabela Adamczyk o swojej stylizacjiInstagram.com/izz

13 lipca 2014 Dariusz K. śmiertelnie potrącił na pasach 63 -letnią kobietę. Był pod wpływem kokainy. Do tragicznego wypadku doszło na skrzyżowaniu al. KEN z ul. Dzwonniczą na warszawskim Ursynowie. Kobieta przechodziła na drugą stronę jezdni, paliło się zielone światło. Dariusz K. samochodem marki BMW, przekroczył dozwoloną prędkość co najmniej o 35 km. Trafił do aresztu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat. Przed warszawskim sądem rejonowym stanie 13 marca.

em

Więcej o: