Ada Fijał miała pewne kłopoty na treningach do "Tańca z Gwiazdami". Pomógł jej... mąż

Podobno niektóre kobiety mają problem z kierunkami - prawa, lewa. Zalicza się też do nich aktorka, Ada Fijał.
Nietypowe kłopoty Ady Fijał Problemy objawiły się podczas treningów do "Tańca z Gwiazdami" Mąż Ady Fijał, znając jej problemy z odróżnianiem strony prawej od lewej, kupił jej dwie pary skarpet. Każda skarpeta jest oznaczona literą "P" lub "L". Podobno niektóre kobiety mają problem z kierunkami - prawa, lewa. Zalicza się też do nich aktorka, Ada Fijał. To nie pomaga jej w treningach do "Tańca z Gwiazdami". Jej mąż, znając tę przypadłość, kupił Adzie dwie pary skarpet . Na jednej skarpetce napisane jest jest L jak LEWA, na drugiej P jak PRAWA. Aktorka poszła w nich na trening, na sali zdjęła buty i co się okazało? Na lewej nodze litera L, na prawej nodze litera L! Wzięła dwie lewe skarpety! Trening rozpoczęła z dużym opóźnieniem, bo wraz z Krzysztofem Hulbojem nie mogli się przestać śmiać. Pierwszy odcinek "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie już 6 marca o 20. Tymczasem: pamiętacie, jak Ada świetnie sparodiowała Joannę Horodyńską?

To nie pomaga jej w treningach do "Tańca z Gwiazdami". Jej mąż, znając tę przypadłość, kupił Adzie dwie pary skarpet . Na jednej skarpetce napisane jest jest L jak LEWA, na drugiej P jak PRAWA. Aktorka poszła w nich na trening, na sali zdjęła buty i co się okazało? Na lewej nodze litera L, na prawej nodze litera L! Wzięła dwie lewe skarpety! Trening rozpoczęła z dużym opóźnieniem, bo wraz z Krzysztofem Hulbojem nie mogli się przestać śmiać.

 

<< ZOBACZ, JAK ADA RADZI SOBIE NA TRENINGACH >>

 

Pierwszy odcinek "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie już 6 marca o 20. Tymczasem: pamiętacie, jak Ada świetnie sparodiowała Joannę Horodyńską?

 

Abc