Meryl Streep zna cały świat, a jej 3 córki? Właśnie wystąpiły razem w kampanii. "Patrzysz na zdjęcie i myślisz, jak fajnie jest być jedną z nich"

Dwie aktorki i modelka. Wszystkie mają już sukcesy zawodowe na swoim koncie, ale wciąż pozostają w cieniu słynnej matki. Teraz mają szansę z niego wyjść - wystąpiły w kampanii marki odzieżowej.

Mamie, Grace i Louisa to córki Meryl Streep i jej męża, rzeźbiarza Dona Gummera. Najbardziej znana jest ta najmłodsza - 23-letnia Louisa radzi sobie całkiem nieźle w modelingu, ma w dorobku sesje dla "Vanity Fair" i "Glamour", wystąpiła też w kampanii Diora. Zdarza się jej towarzyszyć mamie na czerwonym dywanie.

28-letnia Grace występuje regularnie w serialach telewizyjnych. Najwięcej rozgłosu przyniosła jej rola w "American Horror Story" i "Newsroomie" oraz w filmie "Frances Ha". Aktorstwem zajmuje się też najstarsza Mamie. 31-latka wystąpiła niedawno w docenionym przez krytyków filmie "Cake" u boku Jennifer Aniston. W 2013 roku, po dwóch latach małżeństwa, rozstała się z mężem, aktorem Benjaminem Walkerem (aktor pod koniec 2014 roku związał się z poznaną na planie "The Moon and the Sun" gwiazdą serialu "Skins", Kayą Scodelario).

Teraz córki Streep połączyły siły i wystąpiły wspólnie w kampanii siostrzanej marki H&M, &Other Stories. Dziewczyny pozują w luźnych stylizacjach w różnych miejscach w Los Angeles.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z KAMPANII Z CÓRKAMI STREEP >>

 

Siostrzany projekt zbiera bardzo dobre recenzje w amerykańskich mediach.

Pozując przed sklepem z samochodami, czy siedząc na luzie na schodach, dziewczyny przejmują "cool" sposób bycia swojej mamy. Bez wysiłku, w naturalny sposób - zachwyca się portal Hollywoodreporter.com.
To nie tylko blond włosy i rysy twarzy - wszystkie mają tę przyciągającą uwagę aparycję Meryl. Patrzysz na zdjęcie i myślisz, jak fajnie jest być jedną z nich - komentuje portal Thegloss.com

A jak Wam podoba się kampania z udziałem córek Meryl Streep. Podzielacie zachwyt?

em

Więcej o:
Komentarze (7)
Meryl Streep zna cały świat, a jej 3 córki? Właśnie wystąpiły razem w kampanii. "Patrzysz na zdjęcie i myślisz, jak fajnie jest być jedną z nich"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 28 razy 18

  Dlaczego miałbym chcieć być jedną z nich??

 • warszawianka

  Oceniono 20 razy 10

  Trzy siostry, jak z Czechowa. Mam tylko nadzieje, że będą szczęśliwe! Wyglądają fajnie, bezpretensjonalnie, bez kilograma tapety. Maja po Meryl nie tylko luz, ale także bardzo inteligentne twarze. Widuję takie dziewczyny na dobrych wydziałach uniwersyteckich.

 • mokryspust

  Oceniono 34 razy -26

  Tak jak w piosence Lady Pank

  Ohyda!
  a jak się wyda
  ohyda!
  a jak się wyda
  a jak się wyda
  a jak się wyda
  to co?
  Będziemy pisać do MO!

 • pan.malowany

  Oceniono 62 razy -28

  Niezbyt urodziwe ale i nie paskudne, takie wlasnie sa najlepsze bo jesli zbyt urodziwa to zawsze jakies stado samcow z goracymi qtasami sie wokol kreci, nalezy pamietac, ze zycie to je bitwa.

 • mgr.nauk

  Oceniono 68 razy -38

  3 córki to razem aż 6 sutków. I dlaczego nie ma ten temat ani słowa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX