Niewygodne pytanie i reakcja Rozenek. Wkurzona odpowiada: Próbujesz mnie upokorzyć?

Do nieprzyjemnej wymiany zdań doszło podczas nagrania programu Magdy Mołek, "W roli głównej".

W wiosennej ofercie ramówkowej TVN znalazł się nowy program prowadzony przez Małgorzatę Rozenek, "Piekielny Hotel" . Perfekcyjna Pani Domu tym razem doprowadzać do porządku i stawiać na nogi będzie hotele. Show wystartuje za dwa tygodnie, ale już teraz atmosfera wokół niego zrobiła się gorąca. Wszystko przez zwiastun, w którym Rozenek rozbiera się przed kamerą i wchodzi w samym ręczniku pod prysznic.

Do tego kontrowersyjnego kadru odniosła się w rozmowie z gwiazdą Magda Mołek w swoim programie "W roli głównej". W zapowiedzi odcinka z Rozenek pokazano fragment z ostrą reakcją Perfekcyjnej Pani Domu.

Czy były takie momenty, że czułaś upokorzenie na planie tego programu? - zapytała Mołek.
Nie. Czuję teraz, bo ty teraz, mam wrażenie, próbujesz to zrobić - odparła zdenerwowana Rozenek.
Nie, ja się po prostu nad tym po ludzku zastanawiam. Czyli były momenty, że poczułaś, ok, telewizja - ja się w tym sprawdzam... - kontynuowała prowadząca.
Teraz tak się czuję. Bo ty nadajesz temu pejoratywną wartość. Ja nie widzę w tym nic złego i nie rozumiem, dlaczego próbuje się zrobić wokół tego jakiś problem - zakończyła temat PPD.

Emisja całego odcinka "W roli głównej" z Małgorzatą Rozenek w TVN Style w poniedziałek 2 marca o 22:25.

Prezentacja wiosennej ramówki TVN Style 2012 VIPHOTO / EAST NEWS

em

Więcej o:
Komentarze (18)
Niewygodne pytanie i reakcja Rozenek. Wkurzona odpowiada: Próbujesz mnie upokorzyć?
Zaloguj się
 • alice5

  Oceniono 226 razy 200

  nie zapytala o nic zlego, a Rozenek juz rzum odebralo, zaczyna histeryzowac, mysli ze wszyscy chca ja upokorzyc, nawet zadajac niewinne pytania. zwariowala kobieta

 • 020680

  Oceniono 136 razy 126

  Ta pani chyba naprawdę uwierzyła, że jest gwiazdą...

 • forfiter_jr

  Oceniono 139 razy 123

  E tam, może PPD zaczyna mieć menopauzę.

 • morgana50

  Oceniono 123 razy 109

  Małgorzata R. (podobno już niedługo M.), wieku nieokreślonego ( na temat jej wieku krążą "urban legends" , osobiście skłaniałabym się do tej wyższej liczby), prawnik szczycący się studiami doktoranckimi ( zdaje się, że po cichu je zarzuciła, bo byłoby głośno że już "doktor", a termin złożenia pracy już dawno minął) , mająca w domu wykwalifikowaną pomoc sprzątającą stała się nagle ekspertem od czystości w domu i EKSPERTEM OD BIZNESU HOTELARSKIEGO !!!! CZY TO ŻART Z WIDZÓW ?!?!?!? nie możemy sprawdzić, jak tej pani idzie ze sprzątaniem w domu, bo w jej domu sprząta i układa wszystko sprzątaczka, a magia programów telewizyjnych nie prowadzonych na żywo jest wszystkim znana!!! nie wiem, czy zasadne było rozbieranie się rzeczonej pani w zapowiedzi programu, ale najwyraźniej ta pani ma kłopoty z akceptacją samej siebie, że tak uniosła się słysząc pytanie Magdy Mołek, kobieta sama siebie tak się zaszczuła, że straciła kontakt z rzeczywistością i rozróżnieniem kto z niej kpi, a kto nie kpi !!! Gocha, obudź się !!!!

 • woal

  Oceniono 109 razy 93

  o komentarzu perfekcyjnej wnioskuję, że jednak czuła się upokorzona... przewrażliwiona kobieta

 • zuzanna15

  Oceniono 71 razy 53

  większość bab ma chopla na swoim punkcie i ZERO dystansu do siebie:( udają wyluzowane i niby śmieją się z siebie, a tak naprawdę sztywnieją i oburzają się na wszystko, co nie jest komplementem!!! KOMPLEKSY KOMPLEKSY KOMPLEKSY...a przecie nikt nie jest PERFEKCYJNY!

 • baba_jaga

  Oceniono 59 razy 51

  Krzysztof Ibisz młodnieje a Perfekcyjna się nie starzeje..........jaka była by z nich "piękna" para ;-)

 • braddock

  Oceniono 84 razy 22

  Upokorzyć sprzątaczkę. Trudna sprawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX