"Pani fryzura jest okropna". Co na to Cichopek? Ma mistrzowską odpowiedź

Fryzura aktorki wzbudziła już sporo emocji - jednym się podoba, innym nie. Ale jeśli chcecie ją krytykować, lepiej przygotujcie porządne argumenty.
Cichopek się odgryza "Pani fryzura jest okropna". Co na to Cichopek? Fryzura Katarzyny Cichopek wzbudziła już sporo emocji - jednym się podoba, innym nie. Ale jeśli chcecie ją krytykować, lepiej przygotujcie porządne argumenty. Fryzura Katarzyny Cichopek wzbudziła już sporo emocji - jednym się podoba, innym nie. Ale jeśli chcecie ją krytykować, lepiej przygotujcie porządne argumenty. Gwiazda serialu "M jak miłość" eksperymentuje ostatnio ze stylem. Efekty są różne, ale jedną z "nowości" jest jej fryzura, która niektórym przypomina cięcie, jakie nosi również jej mąż. Katarzyna Cichopek była gościem w programie "Dzień Dobry TVN". Po wizycie w programie rozmawiała ze swoimi fanami (i antyfanami) na czacie. Nie obyło się bez słów krytyki: "Pani fryzura jest okropna! Wygląda pani, jakby miała pięćdziesiąt lat" - napisała jedna z internautek. Aktorka mogła się obrazić lub rzucić frazesem w stylu "każdy ma prawo do własnego zdania". Ale ona wybrała inną metodę: - Dziękuję bardzo, cenię sobie szczerość, ale w życiu trzeba coś zmieniać, dla higieny osobistej i zawodowej - odpowiedziała aktorka. - Proszę zobaczyć, ile emocji przysporzyłam Pani, Pani Karolino - dodała. Zgadzamy się. Nie ma nic gorszego, niż kiedy jest nudno.

Gwiazda serialu "M jak miłość" eksperymentuje ostatnio ze stylem. Efekty są różne, ale jedną z "nowości" jest jej fryzura, która niektórym przypomina cięcie, jakie nosi również jej mąż.

Katarzyna Cichopek była gościem w programie "Dzień Dobry TVN". Po wizycie w programie rozmawiała ze swoimi fanami (i antyfanami) na czacie. Nie obyło się bez słów krytyki:

Pani fryzura jest okropna! Wygląda pani, jakby miała pięćdziesiąt lat - napisała jedna z internautek. - Długie włosy dodałyby pani więcej urody.

Aktorka mogła się obrazić lub rzucić frazesem w stylu "każdy ma prawo do własnego zdania". Ale ona wybrała inną metodę:

Dziękuję bardzo, cenię sobie szczerość, ale w życiu trzeba coś zmieniać, dla higieny osobistej i zawodowej - odpowiedziała aktorka. - Proszę zobaczyć, ile emocji przysporzyłam Pani, Pani Karolino.

 

<< ZOBACZ FRYZURĘ CICHOPEK >>

 

Zgadzamy się. Nie ma nic gorszego, niż kiedy jest nudno.

 

 

jus

Więcej o:
Komentarze (11)
"Pani fryzura jest okropna". Co na to Cichopek? Ma mistrzowską odpowiedź
Zaloguj się
 • ja01

  Oceniono 51 razy 41

  Kolejny artykuł o poście internautki.
  To już zaczyna być jakąś żenadą, że tylko na tyle ten "fantanstyczny' portal stać.

 • forfiter_jr

  Oceniono 56 razy 40

  Gdyby objechała się na zero, pani Karolina zeszłaby na zawał. Jakie gffiassdy, tacy fani.

 • 020680

  Oceniono 57 razy 33

  Trzeba mieć naprawdę "ubogie" życie, żeby ekscytacje budziło coś tak nieistotnego, jak jakaś nieudana fryzura jakiejś tam cipotek...

 • Maciej Karpinski

  Oceniono 25 razy 19

  Ludzie wojna idzie wielkimi krokami a wy o fryzurach. Obudzcie sie ciemniaki durne!!!!

 • nocnymarek

  Oceniono 47 razy 15

  Kasia to bardzo kulturalna osoba i inteligentna co widac słychać i czuć.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 1

  nie wiedzialem, ze ona tak z cicha pekl.

 • Gość: :))

  0

  wygląda jak Jolanta Kwaśniewska ;)

 • pan.malowany

  Oceniono 8 razy 0

  A czy Cichopek goli nogi? I jakie ma plany na przyszlosc? Co bedzie robila kiedy skonczy sie M jak mamalyga?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX