Zapomnijcie o seksownych kreacjach. Teraz Salma Hayek zupełnie zmieniła styl, a nam ciśnie się na usta dramatyczne pytanie: dlaczego?

Właśnie: dlaczego jedna z najseksowniejszych aktorek na świecie przychodzi na imprezę w źle dopasowanym stroju?
Nowy styl Salmy Hayek Zapomnijcie o seksownych kreacjach. Teraz Salma Hayek zupełnie zmieniła styl. Domyślamy się, że Salma Hayek w Mediolanie, na pokazie Gucciego chciała nadać sobie strojem nieco męskiego charakteru. Ale nie wyszło to najlepiej. Właśnie, dlaczego jedna z najseksowniejszych aktorek na świecie przychodzi na imprezę w źle dopasowanym stroju? Domyślamy się, że Salma Hayek chciała nadać sobie strojem nieco męskiego charakteru. Spodnie z materiału, żakiet i dziwaczny beret nawet spełniły to zadanie, ale dlaczego spełniły go tak źle? Odnosimy bowiem wrażenie, że tu nic do siebie nie pasuje i nie chodzi tylko o zestawienie takich, a nie innych elementów garderoby. Spodnie wydają się bowiem zbyt szerokie, żakiet przyciasny, a gigantyczny beret całkowicie spłaszcza głowę aktorki. Tak wyglądała Salma Hayek w Mediolanie, na pokazie Gucciego. Nie był to też pierwszy raz, kiedy gwiazda postawiła na mocny eksperyment z wyglądem. Miesiąc temu opisywaliśmy jej wygląd na meczu Paris Saint Germain z Rennes. Wtedy zaskoczył nas jej dziwny kapelusz.

Domyślamy się, że Salma Hayek chciała nadać sobie strojem nieco męskiego charakteru. Spodnie z materiału, żakiet i dziwaczny beret nawet spełniły to zadanie, ale dlaczego spełniły je tak źle? Odnosimy bowiem wrażenie, że tu nic do siebie nie pasuje i nie chodzi tylko o zestawienie takich, a nie innych elementów garderoby. Spodnie wydają się bowiem zbyt szerokie, żakiet przyciasny, a gigantyczny beret całkowicie spłaszcza głowę aktorki.

 

<< SALMA HAYEK I JEJ NOWY IMAGE >>

Tak wyglądała Salma Hayek w Mediolanie, na pokazie Gucciego. Nie był to też pierwszy raz, kiedy gwiazda postawiła na mocny eksperyment z wyglądem. Miesiąc temu opisywaliśmy jej wygląd na meczu Paris Saint Germain z Rennes. Wtedy zaskoczył nas jej dziwny kapelusz. Uff... dla równowagi przypomnijmy sobie Salmę "taką jak zawsze".

alex

Więcej o:
Komentarze (5)
Zapomnijcie o seksownych kreacjach. Teraz Salma Hayek zupełnie zmieniła styl, a nam ciśnie się na usta dramatyczne pytanie: dlaczego?
Zaloguj się
 • astreblue

  Oceniono 23 razy 19

  ładnemu we wszystkim ładnie. pewnie waszym zdaniem zawsze powinna ubierać się w coś seksownego - najważniejsze żeby tylko biust był na pierwszym planie, co?

 • Artur Lubanski

  Oceniono 17 razy 15

  Panie redaktorki Plotka, nie wszyscy działają w myśl zasady: biust(cyc),tyłek(dupa), noga. Salma wygląda pięknie, jak zawsze a Wy, pewnie nie wiecie do jakiego stylu nawiązuje.

 • braddock

  Oceniono 13 razy -3

  Dlaczego, dlaczego. Bo po ciąży lepiej za dużo nie odsłaniać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX