"Ludzie nazywali mnie tą grubą" przyznała i pokazała zdjęcie brzucha. A na nim? Mięśnie to mało powiedziane. Jesteśmy pod wrażeniem

Dziś Khloe Kardashian może pochwalić się naprawdę imponującą wysportowana sylwetką. A jeszcze 2 lata temu znajomi mówili o niej, że jest gruba.

Khloe Kardashian zamieściła na Instagramie zdjęcie swojego wyrzeźbionego brzucha. Może nie robiłby aż tak piorunującego wrażenia, gdyby nie fakt, że jeszcze 2 lata temu celebrytki było znacznie więcej. Przy okazji Kardashianka napisała swoistą odezwę do... swoich mięśni.

Moja podróż z fitnessem będzie długą życiową podróżą. W fitnessie nie chodzi o to, by być lepszym niż ktoś inny.  Chodzi o to, by być lepszym niż byłeś kiedyś. Jeszcze nie jestem tu, gdzie bym chciała i nie wiem czy kiedykolwiek będę. Ale jestem zdrowsza niż kiedykolwiek i dzięki moim konsekwentnym treningom, powoli widzę rezultaty. Cześć kochane ABS, widzę Cię. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczę Twoich ABS-owych przyjaciół (tak, mówię, do swoich mięśni. Nigdy wcześniej ich nie spotkałam) - zażartowała.

Celebrytka zamieściła też zdjęcia, na których widać, jak ogromną metamorfozę przeszła od 2010 roku.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Khloe Kardashian w 2015 rokuBulls/ Instagram.com/khloekardashian

Zdradziła też, że kiedyś nazywano ją grubą.

Patrząc na swoje stare zdjęcia nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak niezdrowy był mój styl życia. Ludzie nazywali mnie tą grubą, ale wciąż mimo, że brzmi to dziwnie, nie uważam, że wtedy byłam gruba. Na pewno byłam osobą z nadwagą i niezdrową. Jakieś 2 lata temu zwróciłam się do fitnessu jako formy terapii i leku na stres. Zaczęłam powoli i ostatecznie ćwiczyłam 4 do 5 razy w tygodniu. Wszyscy musimy gdzieś zacząć, a robienie czegokolwiek jest lepsze niż nie robienie niczego - wyjaśniła.

 

Wcześniej celebrytka przyznała, że uzależniła się od fitnessu.

Vic

Więcej o:
Komentarze (2)
"Ludzie nazywali mnie tą grubą" przyznała i pokazała zdjęcie brzucha. A na nim? Mięśnie to mało powiedziane. Jesteśmy pod wrażeniem
Zaloguj się
  • observatorka

    Oceniono 19 razy 17

    Jest pieknie :) Powiem nawet, ze zazdroszcze. Ale czy tam naprawde kaloryfer jest nam potrzebny do zycia? Ludzie szolbiznesu nie robia tego dla siebie czy zdrowia, oni robia to po to, zeby zaimponowac innym, zeby nie gadali i podziwiali.

  • ja01

    Oceniono 13 razy 13

    Najs.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX