Dwa lata temu nie mogła przejść z samochodu do domu. "Nienawidziłam dziewczyny w lustrze". Zrzuciła prawie 100 kg i walczy z innym problemem

Kaitlyn Smith zawsze była "tym grubym dzieckiem". Gdy wieku 16 lat jej waga doszła do 189 kg, czuła, że musi wreszcie coś z tym zrobić. Udało się - dziś ma 19 lat, waży ponad połowę mniej i wygląda fenomenalnie!

Imponującą przemianą nastolatki z Portland zainteresował się magazyn "People" na którego łamach Kaitlyn opowiada swoją historię. Dziewczyna wspomina, że z nadwagą boryka się odkąd pamięta, a mimo wielu prób nie udawało się powstrzymać wzrostu wagi.

Zawsze byłam "grubym dzieciakiem" czy "grubą przyjaciółką". Ale nadal byłam szczęśliwa, towarzyska i otwarta. Rodzice chodzili ze mną od doktora do doktora i próbowali każdej diety, ale ciągle przybierałam na wadze. To było bardzo frustrujące, bo robiłam wszystko to, co mi mówiono, a nic nie przynosiło efektu - opowiada nastolatka.

Sytuacja z roku na rok się pogarszała. Kaitlyn wspomina, że jeszcze dwa lata temu ogromnym problemem było dla niej przejście z samochodu do domu.

Nienawidziłam siebie i byłam zniesmaczona dziewczyną, którą widziałam w lustrze. Byłam ogromna. Czułam, że spoglądam śmierci w oczy.

Kaitlyn Smith

Instagram.com/xo_kaitttt

Wszystko zmieniło się, gdy jako siedemnastolatka poznała trenera fitness, który namówił ją do podjęcia aktywności fizycznej i lepszego odzywania. Udało się. Waga dzięki ćwiczeniom i diecie spadała o około 9 kg na miesiąc. Przez dwa lata udało się zejść z wagi 188 kg do 91.

Moja podróż nie była łatwa, ale było warto. Moje istnienie nie sprowadza się już do oddychania i zajmowania przestrzeni. Czuję, że żyję - dodała.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Przed Kaitlyn stoi teraz kolejne wyzwanie. O problemie wiszącej skóry, który zawsze pojawia się przy tak sporych skokach wagi, mówi się nieczęsto. Nastolatka nie ma z tym problemu i pokazuje na Instagramie zdjęcia, które nie wszystkim mogą wydać się estetyczne. Kaitlyn ma już za sobą jedną operację usunięcia nadmiaru skóry, czekają ją kolejne zabiegi.

 

Kaitlyn SmithFacebook.com/kaitlyn.smith

 

em

Więcej o:
Skomentuj:
Dwa lata temu nie mogła przejść z samochodu do domu. "Nienawidziłam dziewczyny w lustrze". Zrzuciła prawie 100 kg i walczy z innym problemem
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX