Taylor Swift znów tańczy jak szalona. Ok, to już nas nie dziwi. Ale kiedy zobaczycie z KIM, zrozumiecie o co tyle hałasu

Piosenkarka zawsze żywiołowo reaguje na muzykę. Stać i podrygiwać? To nie dla niej. Tym razem swoimi "dzikimi" pląsami "zaraziła" naszą ulubioną celebrytkę.

Ich przyjacielskie uśmiechy i uściski zelektryzowały fanów a zapowiedź muzycznej kolaboracji wzbudziła spore zainteresowanie. Jeżeli ktoś jeszcze miał wątpliwość, czy Taylor Swift i Kanye West zakopali topór wojenny, to widok młodej wokalistki tańczącej podczas występu rapera na 2015 BRIT Awards zamyka sprawę.

I fajnie, bardzo nas to cieszy, bo lubimy, kiedy na świecie panuje pokój. Ale na tym nie koniec - wygląda na to, że Swift całkiem nieźle dogaduje się z panią West. Podczas występu Kanye, piosenkarka tańczyła z Kim Kardashian jak z jedną ze swoich wielu najlepszych przyjaciółek.

Nie pierwszy to i nie ostatni raz, gdy Taylor daje się ponieść emocjom i tańczy na widowni. Doskonale pamiętamy jej zeszłoroczne pląsy na Academy of Country Music Awards..

.. albo American Music Awards, gdy dołączyła się do występującej akurat Jessie J .

Do przełamania lodów doszło na tegorocznej gali Grammy. Taylor Swift wybaczyła porywczemu raperowi jego zachowanie w 2009 roku, kiedy to uznał, że zdobyte przez nią statuetki Grammy, powinny powędrować do Beyonce (zwłaszcza ta za "Najlepszy teledysk"). Swift przyjaźni się już z Beyonce i Jay-Z. Może więc uda jej się sprawić, by także Kim i Beyonce zaczęły się umawiać na kawę?

Getty Images

socha

POLUB NAS