Miało być jak w Hollywood, wyszło jak zawsze. Biała Dama? Wolimy jej więcej nie spotkać. I chyba nie chcemy wiedzieć, skąd TAKI pomysł Okupnik

Niby to tylko "zwykła" ramówka wiosenna Polsatu, ale dla niektórych to coś znacznie więcej. Przynajmniej takie można było odnieść wrażenie patrząc na wyjątkowo strojną sukienkę Tatiany Okupnik. A jak wyszło?

Tren sunący się po czerwonym dywanie - jest. Spory dekolt z siateczką ozdobioną niezliczoną ilością przykuwających wzrok kamieni - jest. Według wszelkich wytycznych ta stylizacja powinna się udać - miało być światowo, miało powiać Hollywood. Coś jednak poszło nie tak. Tatiana Okupnik na ramówce w hotelu DoubleTree by Hilton pojawiła się w białej długiej sukni, ale zamiast jak na Oscarach, wyglądała jakby wybierała się na bal przebierańców.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Do Oscarowych aspiracji wokalistki nawiązała Dorota Wróblewska.

Jak się ubrać na ramówkę Polsatu? Okazuje się, że nie jest to proste zadanie. Tatiana Okupnik jak gwiazda Hollywood w Oskarowej stylizacji - napisała na Facebooku.

Ale zawsze mogło być gorzej.

Pocieszający jest fakt, że nikt nie przyszedł w kostiumie kąpielowym, nawet rolnik, który cały czas szuka żony - napisała.

Okupnik zatańczy w trzeciej edycji "Tańca z Gwiazdami" z Tomaszem Barańskim. Mamy nadzieję, że jej sukienka z ramówki nie jest przedsmakiem jej tanecznych stylizacji, a jedynie "wypadkiem przy pracy".

Vic

Jak podoba Ci się sukienka Okupnik?
Więcej o: