Ta mina nie mogła zwiastować niczego dobrego. A jednak! Nie spodziewaliśmy się, że Kanye może nas tak zaskoczyć

Z tego, że nie uśmiecha się do zdjęć, zrobił swój znak rozpoznawczy. Ale, jak się okazuje, Kanye potrafi pokazać też swoją "ludzką" twarz.
Zaskakujący Kanye Z tego, że nie uśmiecha się do zdjęć, zrobił swój znak rozpoznawczy. Ale, jak się okazuje, Kanye potrafi pokazać też swoją "ludzką" twarz. Tak, Kanye potrafi się uśmiechać - i to bardzo szeroko. Zgotował swoim fanom nie lada niespodziankę. W środę, przed galą Brit Awards, na której wystąpił, odwiedził londyńską restaurację Nando's. Nie czaił się, nie ukrywał - wręcz przeciwnie. Wskoczył na stół, pozował do zdjęć i rozdawał autografy. A to wszystko z wielkim uśmiechem na ustach, co można zobaczyć na wideo w internecie, a na Twitterze restauracji ukazało się jego zdjęcie. - Okazuje się, że Kanye jest wyższy, niż na to wygląda... - podpisano fotkę. Skąd ta niespodziewana wizyta? Kanye chciał się po prostu posilić przed występem na Brit Awards. Według klientów restauracji, zamówił zwykłego burgera i frytki, średniego podwójnego burgera, chleb czosnkowy, ćwiartkę kurczaka i pikantny ryż - czytamy na People.com.

Tak, Kanye potrafi się uśmiechać - i to bardzo szeroko. Zgotował swoim fanom nie lada niespodziankę. W środę, przed galą Brit Awards, na której wystąpił, odwiedził londyńską restaurację Nando's. Nie czaił się, nie ukrywał - wręcz przeciwnie. Wskoczył na stół, pozował do zdjęć i rozdawał autografy. A to wszystko z wielkim uśmiechem na ustach - co możecie zobaczyć na powyższym wideo.

Na Twitterze restauracji ukazało się to zdjęcie:

Okazuje się, że Kanye jest wyższy, niż na to wygląda... - podpisano fotkę.

Kanye WestTwitter.com/Nando's

Skąd ta niespodziewana wizyta? Kanye chciał się po prostu posilić przed występem na Brit Awards.

Według klientów restauracji, zamówił zwykłego burgera i frytki, średniego podwójnego burgera, chleb czosnkowy, ćwiartkę kurczaka i pikantny ryż - czytamy na People.com.

Abc