Co to za "pinda przy kwiatku"? Gdy się odwróciła... Ledwo poznajemy Szulim. "Co ona sobie zrobiła z twarzą?!"

Czy to wkręt? Jeżeli tak, nie możemy doczekać się puenty.
Szulim "Na językach" Czy to wkręt? Jeżeli tak, nie możemy doczekać się puenty. Już w niedzielę startuje nowa edycja programu "Na językach". Prowadzące program pokazały na Instagramie zdjęcia z przygotowań do pierwszego odcinka. Już w niedzielę startuje nowa edycja programu "Na językach". Prowadzące program, Karolina Korwin Piotrowska i Agnieszka Szulim, a także Ewa Wojciechowska, pokazały na Instagramie zdjęcia z przygotowań do pierwszego odcinka. Na każdym z nich widzimy... Agnieszkę Szulim? Fani rzucili się komentować zdjęcia, ponieważ Szulim faktycznie wygląda jak nie Szulim. "A mówili, że Szulim w ciąży" - napisał jeden z internautów, ale pozostałe komentarze były jeszcze bardziej interesujące. Co z panią Agnieszką? Zabawmy się teraz w detektywów. Pierwszy nasz trop to hashtagi, którymi opatrzono zdjęcia: #wkręt, #dietazmieniającarysytwarzy, #pindaprzykwiatku. Kolejny trop to komentarz Sary Boruc: "Umarłam". "Ja też" - odpowiedziała jej Szulim. Czyli - jest coś na rzeczy. Poskładajmy to zatem w całość. Szulim tłumaczyła kiedyś, że to dieta zmieniła jej rysy twarzy? - Tłumaczyła. W hashtagu mamy sugestię, że w pierwszym odcinku czeka nas "wkręt"? - Mamy. Czyli... "Sobowtór!" - wyciągnęła wniosek jedna z internautek. No, właśnie. Czy "pinda przy kwiatku" to Agnieszka Szulim czy też jej sobowtór, dowiemy się już w niedzielę. A my porównajmy najnowsze zdjęcia Agnieszki Szulim z tymi, które sama pokazała raptem tydzień temu. Jeżeli dziennikarka znowu przebywała na "diecie zmieniającej rysy twarzy", to musiała być ona bardzo intensywna!

Już w niedzielę startuje nowa edycja programu "Na językach". Prowadzące program, Karolina Korwin Piotrowska i Agnieszka Szulim, a także Ewa Wojciechowska, pokazały na Instagramie zdjęcia z przygotowań do pierwszego odcinka. Na każdym z nich widzimy... Agnieszkę Szulim? Fani rzucili się komentować zdjęcia, ponieważ Szulim faktycznie wygląda jak nie Szulim.

 

<< ZOBACZ ZAGADKOWE ZDJĘCIA >>

Prawda, że dziennikarka wygląda na mocno odmienioną?

A mówili, że Szulim w ciąży - napisał jeden z internautów, ale pozostałe komentarze były jeszcze bardziej interesujące.
Co z panią Agnieszką?
Ja pier... co ona sobie zrobiła z twarzą?

Zabawmy się teraz w detektywów. Pierwszy nasz trop to hashtagi, którymi opatrzono zdjęcia.

#wkręt, #dietazmieniającarysytwarzy, #pindaprzykwiatku

Kolejny trop to komentarz Sary Boruc.

Umarłam.
Ja też - odpowiedziała jej Szulim.

Czyli - jest coś na rzeczy. Poskładajmy to zatem w całość. Szulim tłumaczyła kiedyś, że to dieta zmieniła jej rysy twarzy? - Tłumaczyła. W hashtagu mamy sugestię, że w pierwszym odcinku czeka nas "wkręt"? - Mamy. Czyli...

Sobowtór! - wyciągnęła wniosek jedna z internautek.

No, właśnie. Czy "pinda przy kwiatku" to Agnieszka Szulim czy też jej sobowtór, dowiemy się już w niedzielę. A my porównajmy najnowsze zdjęcia Agnieszki Szulim z tymi, które sama pokazała raptem tydzień temu. Jeżeli dziennikarka znowu przebywała na "diecie zmieniającej rysy twarzy", to musiała być ona bardzo intensywna!

Agnieszka Szulim Screen z Instagram.com/Agnieszka Szulim

Tak wyglądała ostatnio Szulim na jednej z imprez. Jest różnica?

Nikt nie bawił się na premierze tak dobrze jak Szulim i Starak

 

alex

Więcej o:
Komentarze (17)
Co to za "pinda przy kwiatku"? Gdy się odwróciła... Ledwo poznajemy Szulim. "Co ona sobie zrobiła z twarzą?!"
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 105 razy 101

  Co za różnica, czy to oryginał czy nie, jak ona i tak sama siebie nie przypomina. Sztuczne usta, sztuczny cyc, sztuczne kości policzkowe, które za chwilę przebiją jej skórę. Takie laski jak ona czy Doda, która do tego była niezłym pasztetem powinny mieć obowiązkowo dwa zdjecia w dowodzie - przed i po, zeby człowiek wiedział jakich dzieci się spodziewać...:)

 • Gosia Z-G

  Oceniono 105 razy 101

  Ha ha ma tego samego "makijażystę" co Socha ;-)

 • morgana50

  Oceniono 60 razy 30

  czy ja dobrze przeczytałam ?!?!? KKP z Szulimką w jednym programie jako współprowadzące ?!?! przecież intelektualnie to Himalaje i holenderskie obszary depresyjne !!! nawet rozmawiając o plotkach trzeba umieć mówić z sensem !!! rozumiem "pinda z kwiatkiem" będzie czytac z kartki, ale jak KKP pójdzie na żywioł i powie coś spoza tematów kartkowych, spontanicznie, to "pinda" będzie niezręcznie milczeć ?!?!? no bo sama z siebie nic nie będzie w stanie wydukać !!!!

 • forfiter_jr

  Oceniono 31 razy 23

  Nie wytrzymam chyba do tej niedzieli...

 • blackorange

  Oceniono 20 razy 20

  Dramat

 • fleshless

  Oceniono 21 razy 19

  jak to co?
  upiększyła się. Nie widać?

 • b_e_t_i

  Oceniono 23 razy 17

  za mały biust na nią :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX