Ostatnio Kulig zachwyciła skromnymi, kobiecymi stylizacjami. Na premierę założyła coś bardziej ekstrawaganckiego i wyglądała jeszcze lepiej

Gwiazda filmu "Disco Polo" kontynuuje dobrą passę. Po mniej zobowiązujących "lookach" z konferencji prasowych, tym razem zachwyciła na czerwonym dywanie.

Na niedawne spotkania z mediami, Kulig wybrała niezobowiązujące stylizacje z kobiecymi koszulami. Taki obrót spraw przywitaliśmy z ogromnym entuzjazmem, wciąż mając w pamięci chociażby dwa modowe koszmary z zeszłorocznej gali Orłów. Na uroczystą premierę "Disco Polo" aktorka postawiła na zestaw duetu BOHOBOCO - biały top z ciekawą aplikacją na ramieniu i czarną ołówkową spódnicę z transparentnymi lampasami. Na czerwonym dywanie pozowała razem z reżyserem filmu, a prywatnie mężem, Maciejem Bochniakiem.

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

 

Makijaż, fryzura, dodatki - w tej stylizacji grało wszystko. Oryginalna kreacja wcale do najłatwiejszych nie należała, ale Kulig realizacja tego "looku" wyszła perfekcyjnie. Jesteśmy zachwyceni! A jak Wam się podoba?

em