Dawno jej nie widzieliśmy, ale na taki powrót warto było czekać. Szło idealnie do momentu, w którym podwinęła sukienkę

Natalie Portman na czerwonym dywanie niemal zawsze prezentuje się z klasą i stylowo. Nie inaczej było tym razem, ale zachwyt zmącił nam jeden szczegół.
Natalie Portman na after party Oscarów Dawno jej nie widzieliśmy, ale na taki powrót warto było czekać. Szło idealnie do momentu, w którym podwinęła sukienkę Natalie Portman na czerwonym dywanie niemal zawsze prezentuje się z klasą i stylowo. Nie inaczej było tym razem, ale zachwyt zmącił nam jeden szczegół. Natalie Portman nie jest częstym bywalcem tabloidowych kolumn, a jej kreacje z czerwonych dywanów z reguły przechodzą bez większego echa. W jej przypadku jest to akurat dobra rzecz - aktorka nie zalicza wpadek i wie jak ubrać się, by wyglądać ładnie i stylowo. W skromnej białej sukni do ziemi, w której pojawiła się na after party Oscarów, prezentowała się wyjątkowo świeżo i dziewczęco. Już mieliśmy ogłosić ją jedną z najlepiej ubranych gwiazd imprezy, gdy podwinęła sukienkę, a naszym oczom ukazały się buty... Nie twierdzimy, że czarne szpilki z kokardą są brzydkie, ale przyznajemy, że nieco nam się "gryzą" z białą lekką suknią. Nie na tyle jednak, by wciąż nie komplementować aktorki za ten "look".

Natalie Portman nie jest częstym bywalcem tabloidowych kolumn, a jej kreacje z czerwonych dywanów z reguły przechodzą bez większego echa. W jej przypadku jest to akurat dobra rzecz - aktorka nie zalicza wpadek i wie jak ubrać się, by wyglądać ładnie i stylowo. W skromnej białej sukni do ziemi, w której pojawiła się na after party Oscarów, prezentowała się wyjątkowo świeżo i dziewczęco. Już mieliśmy ogłosić ją jedną z najlepiej ubranych gwiazd imprezy, gdy podwinęła sukienkę, a naszym oczom ukazały się buty...

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

 

Nie twierdzimy, że czarne szpilki z kokardą są brzydkie, ale przyznajemy, że nieco nam się "gryzą" z białą lekką suknią. Nie na tyle jednak, by wciąż nie komplementować aktorki za ten "look". A jak Wam się podoba?

em