Vergara i Adams w prawie takich samych kreacjach. Jedna cudownie, druga jak jej marna kopia. Która lepiej? Możecie się zdziwić

Niebieska suknia z gorsetem i błyszczącymi detalami - ta kreacja do "najłatwiejszych" z pewnością się nie zalicza. Której gwieździe bardziej opłaciło się ryzyko?

Sofia Vergara ma warunki, by dobrze wyglądać nawet w przysłowiowym worku na ziemniaki. Na szczęście ich nie zakłada i prawie zawsze na czerwonym dywanie wygląda olśniewająco. Tym razem nad jej kreacją z imprezy Vanity Fair po oscarowej gali zachwycić się nie możemy. Zawiodło wszystko - kolor nietwarzowy, gorset wyjątkowo źle leżący na obfitym biuście, materiał bardziej kojarzący się z apaszką z bazaru niż z luksusową modą. Sofia, co się stało?

W bardzo podobnej kreacji na imprezie pojawiła się Amy Adams. Jej typowi urody i figury niebieska suknia pasowała zdecydowanie bardziej.

 

<< ZOBACZ OBYDWIE AKTORKI  >>

 

Inna sprawa, że sukienka Amy jest po prostu ładniejsza - kreacja Vergary wygląda jak jej tańsza wersja. Zgodzicie się z taką opinią? Sofia (Zuhair Murad) czy Amy (Versace)? Zagłosujcie w sondzie.

em

Sofia Vergara czy Amy Adams - która wygląda lepiej na imprezie Vanity Fair?