Ten niezręczny moment, kiedy usiłujesz pocałować Scarlett Johansson. Jej mina... "Jeżeli natychmiast nie odejdziesz, gorzko pożałujesz"

John Travolta będzie miał co wspominać po tegorocznej oscarowej gali. Co prawda przyszedł z żoną, ale najciekawsze zdjęcia ma z innymi pięknymi kobietami.

Pisaliśmy już o tym, że John Travolta złapał za brodę Idinę Menzel. W ten sposób przepraszał ją za ubiegłoroczną wpadkę, kiedy pomylił jej nazwisko. Teraz adresatką jego uwagi stała się Scarlett Johansson. Aktor podkradł się do niej, gdy ta pozwała do zdjęć na ściance, objął w pasie i cmoknął w policzek. Zanim gwiazda połapała się co i jak, jej mina wyrażała bezbrzeżne zdumienie.

 

<< TRAVOLTA KRADNIE CAŁUSA JOHANSSON >>

Portal Etonline.com nawet zinterpretował wyraz twarzy Johansson. Według redaktorów znaczy ona mniej więcej:

Jeżeli natychmiast nie odejdziesz, gorzko pożałujesz.

Może rzeczywiście tak pomyślała. Za chwilę jednak obdarzyła Johna Travoltę najpiękniejszym uśmiechem, jaki tylko można sobie wyobrazić. Szczęściarz, i to podwójny: raz, że pocałował jedną z najpiękniejszych aktorek świata, a dwa, że nie oberwał za to "w dziób". A do kolekcji trofeów może sobie dorzucić bycie bohaterem najbardziej niezręcznej sytuacji na gali. Co dokładnie widać na zdjęciach.

alex

 


Reklama

Więcej o:
Komentarze (7)
Ten niezręczny moment, kiedy usiłujesz pocałować Scarlett Johansson. Jej mina... "Jeżeli natychmiast nie odejdziesz, gorzko pożałujesz"
Zaloguj się
 • pannamigootka

  Oceniono 37 razy 17

  A tupecik wziął ze sobą , niestety ... bez wygląda o wiele bardziej naturalnie a nie jak Ken podstarzały ruchacz , babci Barbie.:/)

 • stanislaw13

  Oceniono 19 razy 11

  Hrabia Drakula .

 • latarnik

  Oceniono 9 razy 3

  czyżby Scarlett była homofobką?

 • Marcin CozafilmEu

  Oceniono 23 razy -23

  teraz moze sobie na to pozwolic, bo kasiore zgarnal z tej stronki sposobnawygranawlotto.pl o ile pamietam to 26 lat temu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX