Od dekoltu trudno oderwać wzrok, talii nie da się nie zazdrościć. Za taką Scarlett tęskniliśmy

Scarlett Johannson zawsze wiedziała, jak się ubrać, by na czeronym dywanie zdeklasować konkurencję. A że jej figura jest ostatnio lepsza niż kiedykolwiek, w tym roku nie musiała się nawet specjalnie starać.
Za taką Scarlett tęskniliśmy Od dekoltu trudno oderwać wzrok, talii nie da się nie zazdrościć. Scarlett Johannson zawsze wiedziała, jak się ubrać, by na czeronym dywanie zdeklasować konkurencję. A jej figura jest ostatnio lepsza niż kiedykolwiek. Scarlett Johannson zawsze wiedziała, jak się ubrać, by na czeronym dywanie zdeklasować konkurencję. A że jej figura jest ostatnio lepsza niż kiedykolwiek, w tym roku nie musiała się nawet specjalnie starać. Na szczęścia i tak to zrobiła. Aktorka słynęła z wyjątkowo kobiecej sylwetki, a jej piękny dekolt był już ozdobą niejednej gali. Podczas 87. ceremonii wręczenia Oscarów nie mogło być inaczej. Pisaliśmy już, że 5 miesięcy po urodzeniu dziecka gwiazda jest szczuplejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Patrząc na jej talię w oscarowej kreacji, nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Prezentuje się niesamowicie! Na czerwonym dywanie konkurencja jest duża, ale bez wahania możemy stwierdzić, że Johannson to jedna z najseksowniejszych gwiazd, jakie zobaczyliśmy w Dolby Theatre.

Na szczęścia i tak to zrobiła. Aktorka słynęła z wyjątkowo kobiecej sylwetki, a jej piękny dekolt był już ozdobą niejednej gali. Podczas 87. ceremonii wręczenia Oscarów nie mogło być inaczej.

Pisaliśmy już, że 5 miesięcy po urodzeniu dziecka gwiazda jest szczuplejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Patrząc na jej talię w oscarowej kreacji, nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Prezentuje się niesamowicie!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Na czerwonym dywanie konkurencja jest duża, ale bez wahania możemy stwierdzić, że Johannson to jedna z najseksowniejszych gwiazd, jakie zobaczyliśmy w Dolby Theatre.

jus