"Sabrina" wystąpiła w teledysku Brit w 1999 roku. Potem Spears pojawiła się w jej serialu. Dziś znów się spotkały [ZDJĘCIA]

Takie spotkania po latach uwielbiamy! Od razu przypominają nam się tamte czasy. Aż łezka kręci się w oku.

Kiedy Britney Spears dopiero rozpoczynała swoją karierę, Melissa Joan Hart była praktycznie u szczytu swojej. Aktorka znana była wówczas na całym świecie dzięki głównej roli w uwielbianym przez nastolatki serialu "Sabrina, nastoletnia czarownica". Gwiazdce pop udało się wówczas namówić ją do gościnnego występu w jednym ze swoich pierwszych teledysków do przeboju "Crazy". Jeśli nie kojarzycie, choć szczerze w to wątpimy, przypominamy:

Później Britney wystąpiła również w hitowym serialu. Serialowa Sabrina wyczarowała sobie ją specjalnie po to, by ta nauczyła ją tańczyć.

Po 16 latach gwiazdy znów się spotkały. Melissa przyjechała do Las Vegas na koncert Brit, a po imprezie piosenkarka zaprosiła ją do swojej garderoby na pogawędkę. Pozowały również wspólnie do zdjęć.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Ach, aż zatęskniliśmy za latami 90. Też tak macie?

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
"Sabrina" wystąpiła w teledysku Brit w 1999 roku. Potem Spears pojawiła się w jej serialu. Dziś znów się spotkały [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
  • kasia82kasia82

    Oceniono 13 razy 13

    lubię obie

  • baba_jaga

    Oceniono 13 razy -3

    fascynująca historia......i co w związku z tym?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX