W przeszłości zdarzały się jej katastrofalne wpadki, ale teraz? Dwa wyjścia i dwa strzały w dziesiątkę. "Nowa" Kulig zachwyca

W ostatnich dniach Joanna Kulig promowa dwa projekty ze swoim udziałem. Przy okazji pokazała, że mroczne czasy nieudanych modowych eksperymentów ma już za sobą.

Kreacje, w których pokazała się na zeszłorocznej gali Orłów nazwaliśmy "dwoma najbrzydszymi sukienkami, jakie kiedykolwiek widziały polskie salony". Jak widać dwanaście miesięcy wystarczyło, by Joanna Kulig prezentowała, może nie dwie najlepsze stylizacje, jakie widziały polskie konferencje prasowe, ale by od rozpaczy wprawić nas w zachwyt. Aktorka w ostatnich dniach promowała dwa projekty ze swoim udziałem - film "Disco Polo" i serial "O mnie się nie martw". Na obydwie okazje wybrała podobne zestawy - koszula i spodnie utrzymane w ciemnej kolorystyce.

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

 

Niby nic nadzwyczajnego ani odkrywczego, ale taki klasyczny i kobiecy styl naprawdę pasuje aktorce. To zdecydowanie jest kierunek warty eksplorowania. Zgodzicie się?

em