Już raz zaskoczyła ponownym wykorzystaniem sukni ślubnej. Teraz była jeszcze bardziej pomysłowa. Zdziwicie się, co Keira Knightley założyła na spacer

Mistrzynią w "modowym recyklingu" jest księżna Kate. Coraz więcej gwiazd idzie w jej ślady.
Keira Knightley na spacerze Już raz zaskoczyła ponownym wykorzystaniem sukni ślubnej. Keira Knightley na spacerze z mężem pokazała się w efektownej sukni projektu Michaela van der Hama, którą wcześniej olśniewała na czerwonym dywanie. Mistrzynią w "modowym recyklingu" jest księżna Kate. Coraz więcej gwiazd idzie w jej ślady. Keira Knightley trzy tygodnie temu pojawiła się na pokazie specjalnym nowego filmu ze swoim udziałem, "The Imitation Game", w efektownej sukni projektu Michaela van der Hama. Jeśli wydawało Wam się, że kreacja trafiła później w czeluści szafy gdzie przepadnie na wieki, byliście w błędzie. Aktorka nic sobie z niepisanej zasady nie zakładania tej samej kreacji więcej niż raz nie robi. Bardziej zaskakujące jest jednak to, że sukni, w której brylowała wcześniej na czerwonym dywanie, pokazała się teraz na popołudniowym spacerze z mężem. Mimo, że efektowne szpilki zostały zastąpione płaskimi sandałkami, a piękne fale spięte w luźnego koczka, Keira wciąż wyglądała bardzo ładnie, a mniej zobowiązujące dodatki nadały kreacji lekkości i sprawiły, że na pierwszy rzut nie rozpoznalibyśmy w sukience projektu z wielkiej gali. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Keira znajduje ponowne zastosowanie dla noszonych wcześniej stylizacji. Swoją suknie ślubną miała na sobie trzykrotnie! Na wesele założyła kreację od Chanel, w której pierwszy raz pokazała się na gali BAFTA 2008. Parę miesięcy później (2013 rok) założyła ją ponownie na imprezę charytatywną.

Keira Knightley trzy tygodnie temu pojawiła się na pokazie specjalnym nowego filmu ze swoim udziałem, "The Imitation Game", w efektownej sukni projektu Michaela'a van der Hama. Jeśli wydawało Wam się, że kreacja trafiła później w czeluści szafy gdzie przepadnie na wieki, byliście w błędzie. Aktorka nic sobie z niepisanej zasady nie zakładania tej samej kreacji więcej niż raz nie robi. Bardziej zaskakujące jest jednak to, że sukni, w której brylowała wcześniej na czerwonym dywanie, pokazała się teraz na popołudniowym spacer z mężem.

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA TERAZ I NA CZERWONYM DYWANIE >>

 

Mimo, że efektowne szpilki zostały zastąpione płaskimi sandałkami, a piękne fale spięte w luźnego koczka, Keira wciąż wyglądała bardzo ładnie, a mniej zobowiązujące dodatki nadały kreacji lekkości i sprawiły, że na pierwszy rzut nie rozpoznalibyśmy w sukience projektu z wielkiej gali.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Keira znajduje ponowne zastosowanie dla noszonych wcześniej stylizacji. Swoją suknie ślubną miała na sobie trzykrotnie! Na wesele założyła kreację od Chanel, w której pierwszy raz pokazała się na gali BAFTA 2008. Parę miesięcy później (2013 rok) założyła ją ponownie na imprezę charytatywną.

 

Keira Knightley z mężemEast News

 

em