Dziś się nienawidzą, ale 10 lat temu były przyjaciółkami. Wczoraj Paris miała urodziny, a Kim zebrało się na wspomnienia. I wrzuciła do sieci TO

Choć dziś Kim jest wielką panią Kardashian-West, swoją karierę rozpoczynała jako "koleżanka" Paris Hilton. Jednak złote czasy dziedziczki fortuny minęły i teraz to Kim jest górą. I chyba postanowiła okazać Paris swoją wspaniałomyślność.
Pojednają się? Dziś się nienawidzą, ale 10 lat temu były przyjaciółkami. W środę Paris Hilton miała urodziny, a Kim Kardashian zebrało się na wspomnienia. I wrzuciła do sieci wspólne zdjęcie celebrytek z 2006 roku. Choć dziś Kim jest wielką panią Kardashian-West, swoją karierę rozpoczynała jako "koleżanka" Paris Hilton. Jednak złote czasy dziedziczki fortuny minęły i teraz to Kim jest górą. I chyba postanowiła okazać Paris swoją wspaniałomyślność. Kim Kardashian niechętnie wraca do czasów, kiedy nie była jedną z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Najpierw "przyjaźń" z traktującą ją jak służącą Paris Hilton, potem sekstaśma... Kim na pewno wolałaby wymazać z naszych wspomnień kilka incydentów. Wie jednak, że tego nie potrafi nawet jej "genialny" mąż. Dziś ze znajomości z Hiltonówną nie pozostało już nic, a zrobienie paniom wspólnego zdjęcia jest niemożliwe. A tu nagle Kim na Instagramie pokazuje to: "Znalazłam, kiedy się rozpakowywałam - napisała. - Zdjęcie z Ibizy, 2006 rok. Spóźnione najlepsze życzenia urodzinowe, Paris!" - podpisała zdjęcie. Hilton obchodziła urodziny dzień wcześniej, spóźnienie nie było więc tak wielkie. Czy nastąpi wielkie pojednanie? A może wpis Kim to kopniak dla Paris? Na zdjęciu Hilton wygląda zdecydowanie gorzej od Kardashian i nie jest to raczej przypadek. Fani też skupili się na wyglądzie Kim: "Ale różnica między tym, co było, a tym, jak jest teraz! Zwłaszcza u ciebie, Kim" - pisali. "Powrót do czasów, kiedy byłaś prześliczna i niewinna" - czytamy. Część z nich wypomniała im "podobieństwo": "Dwie kobiety, które stały się sławne dzięki seks taśmom" - czytamy. Niektórzy pamiętali też o tym, jaka była pozycja Kim w tamtych czasach: "Powrót do czasów, kiedy byłaś służącą Paris. Nigdy nie zapomnimy". Sorry Paris, na tym zdjęciu to ty jesteś bohaterką drugiego planu. I dziś naprawdę mało kto się tobą interesuje. Zawsze jednak pozostają wspomnienia.

Kim Kardashian niechętnie wraca do czasów, kiedy nie była jedną z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Najpierw "przyjaźń" z traktującą ją jak służącą Paris Hilton, potem sekstaśma... Kim na pewno wolałaby wymazać z naszych wspomnień kilka incydentów. Wie jednak, że tego nie potrafi nawet jej "genialny" mąż. Dziś ze znajomości z Hiltonówną nie pozostało już nic, a zrobienie paniom wspólnego zdjęcia jest niemożliwe.

A tu nagle Kim na Instagramie pokazuje to:

Kim Kardashian, Paris HiltonFacebook.com/kimkardashian

Znalazłam, kiedy się rozpakowywałam - napisała. - Zdjęcie z Ibizy, 2006 rok. Spóźnione najlepsze życzenia urodzinowe, Paris!

Hilton obchodziła urodziny dzień wcześniej, spóźnienie nie było więc tak wielkie. Czy nastąpi wielkie pojednanie? A może wpis Kim to kopniak dla Paris? Na zdjęciu Hilton wygląda zdecydowanie gorzej od Kardashian i nie jest to raczej przypadek. Fani też skupili się na wyglądzie Kim:

Kim KardashianInstagram.com/kimkardashian

Ale różnica między tym, co było, a tym, jak jest teraz! Zwłaszcza u ciebie, Kim - pisali. - Powrót do czasów, kiedy byłaś prześliczna i niewinna.

Część z nich wypomniała im "podobieństwo":

Kim KardashianInstagram.com/kimkardashian

Dwie kobiety, które stały się sławne dzięki seks taśmom - czytamy.

Niektórzy pamiętali też o tym, jaka była pozycja Kim w tamtych czasach:

Kim KardashianInstagram.com/kimkardashian

Powrót do czasów, kiedy byłaś służącą Paris. Nigdy nie zapomnimy.

Sorry Paris, na tym zdjęciu to ty jesteś bohaterką drugiego planu. I dziś naprawdę mało kto się tobą interesuje. Zawsze jednak pozostają wspomnienia.

jus