Ola Kwaśniewska skończyła 34 lata i opublikowała fotki z dzieciństwa. "Starawa osoba, nowiutkie zdjęcia"

Na zdjęciach z lat 80. Aleksandra Kwaśniewska może nie ma jeszcze wszystkich zębów, ale szeroki uśmiech rozjaśnia już buzię.
"Starawa osoba, nowiutkie zdjęcia" Ola Kwaśniewska skończyła 34 lata i opublikowała fotki z dzieciństwa. Na zdjęciach z lat 80. Aleksandra Kwaśniewska może nie ma jeszcze wszystkich zębów, ale szeroki uśmiech rozjaśnia już buzię. Ojciec Aleksandry Kwaśniewskiej został prezydentem Polski niespełna dwa miesiące przed jej 15. urodzinami. Nastolatka dorastała z dala od kamer i fleszy fotoreporterów. Do świata show-biznesu zapukała sama. Ale zawsze uważała na to, jakimi informacjami z prywatnego życia dzieliła się z mediami i zawsze robiła w sposób kontrolowany. Tak jak teraz - 16 lutego skończyła 34 lata i na Instagram wrzuciła fotki z dzieciństwa. - Starawa osoba, nowiutkie zdjęcia. Stałość charakteru: autoimponka #najlepszyprezent #ciociazzagranicy #pierwszewidzę - podpisała zdjęcia z małą Olą.

Ojciec Aleksandry Kwaśniewskiej został prezydentem Polski niespełna dwa miesiące przed jej 15. urodzinami. Nastolatka dorastała z dala od kamer i fleszy fotoreporterów. Do świata show-biznesu zapukała sama. Ale zawsze uważała na to, jakimi informacjami z prywatnego życia dzieliła się z mediami i zawsze robiła w sposób kontrolowany. Tak jak teraz - 16 lutego skończyła 34 lata i na Instagram wrzuciła fotki z dzieciństwa.

Starawa osoba, nowiutkie zdjęcia. Stałość charakteru: autoimponka #najlepszyprezent #ciociazzagranicy #pierwszewidzę - podpisała zdjęcia z małą Olą.

Ola KwaśniewskaScreen z Instagram.com/aleksandraleksandrowna

socha

POLUB NAS

Więcej o: