Kożuchowska odsłoniła nogi w króciutkiej sukience. Aż brak nam słów z zachwytu

Kożuchowska ŹLE ubrana? Ostatnio się zdarzało. Ale koniec z brzydkimi sukienkami!
Piękna Kożuchowska Kożuchowska odsłoniła nogi w króciutkiej sukience. Na ramówce TVP2 Małgorzata Kożuchowska była najlepiej ubraną gwiazdą - wystarczyła krótka różowa sukienka, koralowe szpilki i dziewczęcy makijaż. Ostatnio jej modowa dobra passa została przerwana. Na konferencji serialu "Rodzinka.pl" Małgorzata Kożuchowska zdecydowanie nie trafiła z pogrubiającą optycznie kreacją. Ale wraca nasza dawna ikona stylu! Na ramówce TVP2 to ona była najlepiej ubraną gwiazdą. I nie potrzebowała do tego zbyt wiele. Krótka różowa sukienka z naszytymi kolorowymi aplikacjami, koralowe szpilki i dziewczęcy makijaż. Kożuchowską znów bez zbędnej "wazeliny" można nazwać ikoną stylu. Aktorka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko i jak każda młoda mama, ma lepsze rzeczy na głowie niż strojenie się na czerwony dywan. W tym wypadku prostota popłaciła - Kożuchowska wyglądała po prostu fenomenalnie!

Ostatnio jej modowa dobra passa została przerwana. Na konferencji serialu "Rodzinka.pl" Kożuchowska zdecydowanie nie trafiła z pogrubiającą optycznie kreacją. Ale wraca nasza dawna ikona stylu! Na ramówce TVP2 to ona była najlepiej ubraną gwiazdą. I nie potrzebowała do tego zbyt wiele. Krótka różowa sukienka z naszytymi kolorowymi aplikacjami, koralowe szpilki i dziewczęcy makijaż. Kożuchowską znów bez zbędnej "wazeliny" można nazwać ikoną stylu.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Aktorka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko i jak każda młoda mama, ma lepsze rzeczy na głowie niż strojenie się na czerwony dywan. W tym wypadku prostota popłaciła - Kożuchowska wyglądała po prostu fenomenalnie!

aga