Najpierw reklamował sztuczne rzęsy, teraz Maga pozuje w kobiecych ubraniach. "To już jest przesada"

W "Top Model" wzbudzał kontrowersje, zachwycała się nim Joanna Krupa. Agencje doceniły jego wygląd i androgeniczny model ma sesję za sesją. Ale fani są podzieleni.

Niedawno rzucił wyzwanie hejterom i pokazał na Facebooku zdjęcie z doklejonymi rzęsami. Zgodnie z oczekiwaniami, nienaturalny wygląd wywołał falę komentarzy. Jedni kpili z kobiecego wyglądu, innym ostre rysy i makijaż się spodobały. Mateusz Maga poszedł za ciosem i nowymi zdjęciami z sesji w Londynie zaszokował nawet mocniej. Pokazał się ubrany w zwiewną, przypominającą koszulę nocną sukienkę.

Na dzisiejszą sesję w Londynie przygotowano mi taki look #now #photoshoot #editorial #backstage #london #modellife - pochwalił się selfie w lustrze.

Mateusz Maga Screen z Facebook.com/MateuszMaga

Internauci uznali, że w nowej stylizacji poszedł za daleko.

Moda modą, ale to już jest przesada.
Bardzo kibicowałam Mateuszowi w top Model, ponieważ był taki... no sobą był. A teraz to co? Przesada.
I wy wszyscy mówicie, że on jest modelem i że jak go malują to nic takiego , sorry to jest przesada ogromna
A ty chcesz żebyśmy widzieli w tobie mężczyznę?

Maga nie tłumaczył się, tylko wrzucił zdjęcie w bardzo kobiecej fryzurze. Choć nie spotkał się z pełnym zrozumieniem ("Bardzo ładny damski fryz, koleżanko"), fanki wzięły modela w obronę.

Kurde to tylko stylizacja, bardzo fajnie, że robią takie sesje przynajmniej się różnią. Ale cebulandia nie wie, że mamy już XXI wiek i wszystko się zmienia.
Mateo spełnia marzenia i zamiast podcinać skrzydła powinnaś się cieszyć razem z nim A to, że wygląda jak mężczyzna i kobieta czyni go tylko wyjątkowym.

Niesztampowa uroda Magi otworzyła mu drzwi do świata mody na całym świecie. On sam przyznał, że chciano by go widzieć "w odsłonie modela i modelki". Zapewnił, że jest na to przygotowany. Naszym zdaniem, radzenie sobie z nieprzychylnymi komentarzami to dobry trening na przyszłość.

Mateusz Maga Screen z Facebook.com/MateuszMaga

socha

POLUB NAS