Ala Janosz pokazała swój dom. Ale nawet wnętrza pracowni nie są w stanie odciągnąć uwagi od niej. Ale schudła!

Pamiętacie Alę Janosz? Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" właśnie pokazała swój dom, w którym znajduje się studio nagraniowe. To także pierwsze jej wystąpienie od dawna. Zmieniła się.
Ala Janosz pokazała swój dom Nawet wnętrza pracowni nie są w stanie odciągnąć uwagi od niej W programie "Breaking Muse" Ala Janosz pokazała swój dom, w którym znajduje się studio nagraniowe. To pierwsze jej wystąpienie od dawna. Bardzo schudła! Pamiętacie Alę Janosz? Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" właśnie pokazała swój dom, w którym znajduje się studio nagraniowe. To także pierwsze jej wystąpienie od dawna. Zmieniła się. Zarówno Alicja Janosz, jak i i jej mąż Bartosz Niebielecki na co dzień zajmują się muzyką, dlatego we wspólnym domu jednym z najważniejszych miejsc jest studio nagraniowe. Dla młodych rodziców (swoje dziecko przywitali na świecie we wrześniu zeszłego roku) możliwość pracy w domu jest idealnym rozwiązaniem. Para pokazała swoją pracownię w programie "Breaking Muse". - Ja to nazywam miejscem pracy mojego męża - żartuje Janosz. - A tak naprawdę to tutaj lądują wszystkie graty, które nie mieszczą się w reszcie domu - dodaje z uśmiechem. Uwagę poza wyjątkowością samego wnętrza przyciąga główna bohaterka, czyli Alicja Janosz. Zwyciężczyni "Idola" naprawdę bardzo mocno schudła, a zmiany widać szczególnie na twarzy. Jedyne co się nie zmienia (i całe szczęście!), to zaraźliwy uśmiech wokalistki.

Zarówno Alicja Janosz, jak i i jej mąż Bartosz Niebielecki na co dzień zajmują się muzyką, dlatego we wspólnym domu jednym z najważniejszych miejsc jest studio nagraniowe. Dla młodych rodziców (swoje dziecko przywitali na świecie we wrześniu zeszłego roku) możliwość pracy w domu jest idealnym rozwiązaniem. Para pokazała swoją pracownię W programie "Breaking Muse".

Ja to nazywam miejscem pracy mojego męża - żartuje Janosz. - A tak naprawdę to tutaj lądują wszystkie graty, które nie mieszczą się w reszcie domu - dodaje z uśmiechem.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU ALI JANOSZ >>

Uwagę poza wyjątkowością samego wnętrza przyciąga główna bohaterka, czyli Alicja Janosz. Zwyciężczyni "Idola" naprawdę bardzo mocno schudła, a zmiany widać szczególnie na twarzy. Jedyne co się nie zmienia (i całe szczęście!), to zaraźliwy uśmiech wokalistki). A tak wyglądała w 2012 roku:

Alicja JanoszKapif

karo