Zmarszczki i przebarwienia. Nie do takiej Crawford jesteśmy przyzwyczajeni. Właśnie dlatego TO zdjęcie podbija sieć

Supermodelka na tym zdjęciu jest dokładnie taka, jak w rzeczywistości. Właśnie dlatego zachwyciły się nim miliony ludzi.
Zdjęcie Cindy Crawford podbija sieć Modelka jest na fotografii taka, jak w rzeczywistości Zdjęcie Cindy Crawford, całkowicie wolne od graficznej obróbki, rozchodzi się błyskawicznie po Twitterze. Internauci docenili naturalny wygląd supermodelki. Zdjęcie Cindy Crawford, w stu procentach wolne od graficznej obróbki, rozchodzi się właśnie błyskawicznie po Twitterze. Fotografię wykorzystano w meksykańskim "Marie Claire" w grudniu 2013 roku, jednak dopiero w piątek dziennikarka Charlene White pokazała zdjęcie przed retuszem w sieci. Od razu podbiło ono serca internautów. "To jest prawdziwe, uczciwe, wspaniałe" - napisano w magazynie. Cindy Crawford, która 20 lutego skończy 49 lat, nie musi już niczego udowadniać. - Naprawdę uważam, że w każdym wieku trzeba uczyć się czuć komfortowo we własnej skórze, co jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić - powiedziała w ubiegłym tygodniu w szczerej rozmowie z "Marie Claire". W czasach, kiedy "wszystko już było", najbardziej odkrywczy staje się powrót do źródeł i pokazanie tego, co było na początku. I nagle okazuje się, że to, co normalne i naturalne, ma ze wszech miar szansę stać się rewolucyjnym. A my możemy odetchnąć, bo ktoś wreszcie przestaje nas nabierać. Nawet, jeżeli za takim podejściem nie stoi misja, ale marketing, warto się nad tym pochylić. Kobiece ciało znowu może zostać odczarowane.

Zdjęcie Cindy Crawford, w stu procentach wolne od graficznej obróbki, rozchodzi się właśnie błyskawicznie po Twitterze. Fotografię wykorzystano w meksykańskim "Marie Claire" w grudniu 2013 roku, jednak dopiero w piątek dziennikarka Charlene White pokazała zdjęcie przed retuszem w sieci. Od razu podbiło ono serca internautów.

To jest prawdziwe, uczciwe, wspaniałe - napisano w magazynie.

Cindy CrawfordScreen z Twitter.com

Brytyjska dziennikarka, Charlene White, zwróciła uwagę na pozytywny przekaz płynący z takiej publikacji.

Kobiety mają różne kształty i rozmiary. Myślę, że jest rzeczą ważną, byśmy mogli oglądać ciała w różnych kształtach na ekranach i w magazynach tak, by ludzie mieli prawdziwy obraz tego, jak wyglądamy - powiedziała. - Chcę, żeby ludzie poczuli, że pisma nie są odpowiedzialne za ich szczęście, jeśli chodzi o ciało, ale jednocześnie pisma są odpowiedzialne za to, co pokazują - dodała.

Cindy Crawford, która 20 lutego skończy 49 lat, nie musi już niczego udowadniać.

Naprawdę uważam, że - w każdym wieku - trzeba uczyć się czuć komfortowo we własnej skórze, co jednak łatwiej powiedzieć, niż zrobić - powiedziała w ubiegłym tygodniu w szczerej rozmowie z "Marie Claire".

W czasach, kiedy "wszystko już było", najbardziej odkrywczy staje się powrót do źródeł i pokazanie tego, co było na początku. I nagle okazuje się, że to, co normalne i naturalne, ma ze wszech miar szansę stać się rewolucyjnym. A my możemy odetchnąć, bo ktoś wreszcie przestaje nas nabierać. Nawet, jeżeli za takim podejściem nie stoi misja, ale marketing, warto się nad tym pochylić. Kobiece ciało znowu może zostać odczarowane.

alex