Keanu Reeves często jeździ metrem. Normalny facet? Niekoniecznie. Chyba nie każdy na jego miejscu zachowałby się TAK

Keanu Reeves to bez wątpienia wielka gwiazda, ale od limuzyn woli nowojorskie metro. Na szczęście, nie zachowuje się w nim jak typowy facet.

O tym, że aktor jeździ metrem już wiemy - jego zdjęcia z podziemnej kolejki widzieliśmy już na Twitterze. Wiemy też, że jest bardzo "normalny" - dowodem może być choćby to, że przez 20 minut czekał w kolejce, by wejść na własną imprezę. Gwiazdorskie kaprysy nie są w jego stylu, a teraz możemy zobaczyć, że do tego to prawdziwy gentleman.

Jeden z fanów nagrał Reevesa podczas podróży nowojorskim metrem. I niby wszystko jest zwyczajnie - gwiazdor spokojnie siedzi, nie ma ciemnych okularów, nie ukrywa twarzy, wygląda jak zwykły mieszkaniec miasta. A co dzieje się, gdy obok niego staje kobieta? Zobaczcie sami:

Tak, zachował się bardzo ładnie i niejeden mężczyzna powinien brać z niego wzór. Swoją drogą - czy pamiętacie "Adwokata Diabła"? To tam grany przez Ala Pacino John Milton doradzał młodemu Kevinowi Lomaxowi (Keanu Reevesovi), by jak najmniej się wyróżniał, a po mieście poruszał się metrem. Jak widać, aktor wziął sobie tę radę do serca. Na szczęście nie do końca.

jus